PEALEHT | MINA | JOONISTUSED | MÕTTETERAD | ESSEED | LUULETUSED | t.A.T.u. | LOODUS
SEPAD | KANDID | UUED SEPAD | KARIKATUURID | HOROSKOOP | PAROODIAD | ANEKDOODID
STEREOPILDID | NES | RAAMATUD | SEKS | LINGID | KÜLALISTERAAMAT | LOGIRAAMAT


HOROSKOOP
 
Sven Pärn

Minu horoskoop on paroodia, kus põimuvad "astroloogilised ennustused", huumor, absurd ja mõttetarkus - täpselt nagu "päris" horoskoobiski! Aastatel 2002-2004 kirjutasin neid ajalehe Nädaline noortelisale Skriim ning 2011 ilmus uuendatud horoskoop huumoriajakirjas Pilkaja. Siin lehel on 22 Nädalises ilmunud horoskoopi, kaks, mille kirjutasin vahetult pärast avaldamise katkemist ning ka kõik uued Pilkajale tehtud tekstid. Kuna huumor on ajatu, ei mõjuta ilmumisaeg horoskoobi aktuaalsust. Loe, mida tähtedel sulle öelda on. Pane seejuures aga hoolega tähele, et uued horoskoobid on koostatud korrektse Maokandjat sisaldava kolmeteistkümne tähtkuju süsteemi kuupäevade alusel.

Nädaline/Skriim (2002-2004)
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Pilkaja (2011)
1 2 3 4 5 6 7

HOROSKOOP 01
Nädaline 29. 06. 2002 (Skriim nr. 1)

JÄÄR (21.III - 19.IV)
Kuu keskel võidad lotoga kümme miljonit. Päev enne seda hakkab kehtima uus maksuseadus ja sa saad sellest kätte 5 krooni. Palju õnne!

SÕNN (20.IV - 20.V)
Kõikidele sõnnidele kukub 20. juuli pärastlõunal kapsas pähe. Vahel sajab õnn siiski taevast kaela. Kuid ära loobu, ürita veel vähemalt kuu aega!

KAKSIKUD (21.V - 20.VI)
Avastad, et polegi pere ainus laps. Välja ilmub su paheline kaksikvend. Ignatio otsustab Mariale oma tunnetest rääkida. Tomasa ootab last.

VÄHK (21.VI - 22.VII)
Mees läks baari ja ostis kolm banaani. Ühe neist sõi ta kohe ära. Teised olid ka Venemaal tehtud.

LÕVI (23.VII - 22.VIII)
Ahhaa! Teolt tabatud! Jälle loed horoskoopi. Pea siis meeles, et kordamine on tarkuse ema. Järelikult ei ole vaja oma tundeid varjata.

NEITSI (23.VIII - 22.IX)
Sinu ellu astub pikk kena vastassoo esindaja. Pärast seda kohtumist ei vääri sa enam oma tähtkuju nimetust.

KAALUD (23.IX - 22.X)
Seni, kuni kaalud, millal alustada, on juba hilja alustada. Nii et püüa juba lõpetada see alustamisega viivitamine!

SKORPION (23.X - 21.XI)
Sina, skorpion, peaksid juulikuus tõsiselt mõtlema oma alkoholiprobleemile. Mõtle, millal sa viimati kaine olid. Kas sa pead tõesti kogu aeg auru all olema? Tule kelgu pealt maha!

AMBUR (22.XI - 21.XII)
Lähisuhetes võib ette tulla raskusi. Püüa hoiduda vaidlemast sündmuste üle, milles sa ise osalenud ei ole. Kaitse oma huvisid.

KALJUKITS (22.XII - 19.I)
Kaljukitse elu on juulis täis õnnestumisi, kui muidugi välja arvata need kümned ebaõnnestumised.

VEEVALAJA (20.I - 18.II)
Leitud punane sinist värvi nokaga talvemüts. Esiküljele trükitud Nike logo. Kätte saab valvelauast.

KALAD (l9.II - 20.III)
Juulis ei tasu lantima minna. Pea meeles, uss võib küll mahlane olla, kuid sellest jääb sulle eluks ajaks okas kurku!HOROSKOOP 02
Nädaline 24. 08. 2002 (Skriim nr. 2)

JÄÄR (21.III - 19.IV)
Vaata, et su naine sulle sarvi ei teeks. Mida sa, vaene loom, siis kahe paari sarvedega teeks? Vajuks häbi pärast laua alla?

SÕNN (20.IV - 20.V)
Sul veab, et sa veevalaja tähtkujus sündinud pole. Tema kuu on täis ebameeldivusi ja ebaõnnestumisi. Ole õnnelik, et oled see, kes oled!

KAKSIKUD (21.V - 20.VI)
Kurjus on igavene ja luupainaja lõputu. Hirm on kõikehaarav. Freddy Krueger kummitab su unesid ja tarretab su vere. Head und!

VÄHK (21.VI - 22.VII)
Sinul ei tasuks järgmise kuu horoskoope uskuda. Need muud ei teegi, kui ajavad puru silma! Pühi siis silmad puhtaks ja usu selle asemel hoopis telekava.

LÕVI (23.VII - 22.VIII)
Talitaja unustab sulle liha tuua ja sa sööd ta karistuseks ära. Lisaks sööd sa ära oma puuri ja kolm banaani. Ai-ai, Lõvi!

NEITSI (23.VIII - 22.IX)
Kuu keskel võid tunda väsimust. Kuid ära muretse, magamine aitab! Mine ilusti magama ja väsimus kaob nigu niuhti.

KAALUD (23.IX - 22.X)
Keskmine kapsas kaalub 10 tonni, porgand 6 kg, hernes 2 ha, pliiats 23 cm, karu 6 kuud ja metssiga on ka väga hea.

SKORPION (23.X - 21.XI)
Skorpionidel võib kuu esimesel nädalal astel valutama hakata. Siin ei aita muu, kui tuleb saba rõngasse tõmmata.

AMBUR (22.XI - 21.XII)
Lähisuhetes võib tulla raskusi. Püüa hoiduda vaidlemast sündmuste üle, milles sa ise osalenud ei ole. Kaitse oma huvisid!

KALJUKITS (22.XII - 19.I)
Kas panid tähele, et amburi horoskoop on sama, mis eelmine kord? On ju hea, et sina pole ambur, sinul on ikka tuttuus horoskoop. Rumalad amburid!

VEEVALAJA (20.I - 18.II)
Sul veab, et sa sõnni tähtkujus sündinud pole. Tema kuu on täis ebameeldivusi ja ebaõnnestumisi. Ole õnnelik, et oled see, kes oled!

KALAD (l9.II - 20.III)
Horoskoop on väljamõeldis, müstifikatsioon. Selle sündmused on kirjanduslikud metafoorid ja neil pole midagi ühist reaalselt toimuma hakkavate sündmustega. Horoskoop sisaldab ohtralt ebatsensuurseid väljendeid ja seda ei tohiks lugeda!HOROSKOOP 03
Nädaline 21. 09 . 2002 (Skriim nr. 3)

JÄÄR (21.III - 19.IV)
Kosmogramm annab sulle võimsa energialaengu, mis sul juuksed püsti ajab. Siiski tuleb tõdeda, et kiilaspeadel on olukord mõnevõrra erinev.

SÕNN (20.IV - 20.V)
Merkuuri ja Saturni kvadraat toob endaga kaasa muutusi ja uusi tuuli (mida iganes see ka ei tähendaks).

KAKSIKUD (21.V - 20.VI)
Autos istus Tony Zucco ja pigistas rooli. "Nüüd sa ei pääse," pomises ta ning vajutas gaasipedaali põhja. Auto sööstis paigalt.

VÄHK (21.VI - 22.VII)
Võimalik, et tõlgendad hetkel valesti mingeid sümboleid või kujundeid. &@%....... £&@ ? ! $$$$$$$.

LÕVI (23.VII - 22.VIII)
Toorest liha ei tohi närida. Tuleb rebida parajad tükid ja need tervelt alla neelata. Ning teravad elamused võivad valusalt torgata.

NEITSI (23.VIII - 22.IX)
Peeter, too palun poest kolm saia, üks leib, lehm, maja, auto ja kolm banaani. Ülejäänud raha eest võid kommi osta. Ema.

KAALUD (23.IX - 22.X)
Kuu on veevalajas. Planeedid on valitsevas seisus. Pult on diivani peal. Päike on taevas. Kõik on täpselt nii, nagu peab.

SKORPION (23.X - 21.XI)
Täisnurkse kolmnurga kaatetite ruutude summa on võrdne hüpotenuusi ruuduga. Pea seda vana tõde hästi meeles, sest see võib kunagi su elu päästa.

AMBUR (22.XI - 21.XII)
Esimene lask mööda. Ka teine ei taba. Kolmas lask samuti mööda. Kuid neljas lask tabab otse kümnesse. Uskumatu! Tubli töö, Ambur!

KALJUKITS (22.XII - 19.I)
Eile toodi valvelauda mingi elukas. Spetsialistid selgitasid välja, et see on kits. Ja pealegi veel Kaljukits... Nii et, Kalju, tule oma kitsele järgi!

VEEVALAJA (20.I - 18.II)
Taevamuster hoiatab kiusatuste eest. Planeetide muster loob hea tuju. Aga sellest lillelisest tapeedimustrist on küll meil kõigil kopp ees.

KALAD (l9.II - 20.III)
Ekskavaatorijuht teeb kogu aeg karjääri, aga kopp on ikka ees. Jah, elu on julm, ent see-eest ebaõiglane. Kürb küll, kuid päraku nii ta on. Kohtumiseni!HOROSKOOP 04
Nädaline 26. 10 . 2002 (Skriim nr. 4)

JÄÄR (21.III - 19.IV)
Päike on Saturnis ja see tähendab, et tuleb sobiv kuu uute suhete loomiseks. Samuti võib luua ka vanu suhteid ja maailma.

SÕNN (20.IV - 20.V)
Wo ai ni, Niyakutanda, Toi yeu em, Eu te amo, Kocham Cie, Eg elskar deg, Iaj Alskar Dej, Ha eh bak!

KAKSIKUD (21.V - 20.VI)
Ta noppis ereroosa õie ja võttis selle tuppa kaasa. Magama heites pani ta selle oma padjale. Selle ilu ja pehmus meenutas talle Ema.

VÄHK (21.VI - 22.VII)
Vähiga on selline naljakas lugu, et programmivea tõttu temale järgmiseks kuuks horoskoopi polegi. Kentsakas lugu küll, aga katsu siis kuidagi ilma hakkama saada.

LÕVI (23.VII - 22.VIII)
Uurid sõpruse ja varanduse suhteid ja leiad, et sajanditega pole midagi muutunud. Suhe on endiselt 90:5.

NEITSI (23.VIII - 22.IX)
Suure tõenäosusega abiellud sa järgmisel kuul. Katsu siis Suurele Tõenäosusele hea ja armastav abikaasa olla, kuni Surm teid lahutab.

KAALUD (23.IX - 22.X)
Ja tänased Lotoloto võidunumbrid on: kolm, kuus, arve, leping, kakssada, ilmateade ja üheksa miljonit pudelikorki.

SKORPION (23.X - 21.XI)
Kõik, mis puudutab kellegi eraomandit, võib sulle peavalu tekitada. Nii et vaata ette, keegi võib sulle millegagi pähe lajatada!

AMBUR (22.XI - 21.XII)
Suurt rolli hakkavad mängima ideaalid ja unistused. Tunned, et su elust on midagi väga olulist ja hingelist puudu. Sinu unistused võivad täide minna.

KALJUKITS (22.XII - 19.I)
Kalju on ikka üks igavene kits küll! Palusin luba tema muruniidukit kasutada, aga tema ei lubanud. Jõi rahuliku südamega oma kohvi edasi. On alles kits!

VEEVALAJA (20.I - 18.II)
Kaua sa seda vett ikka valad, juba ammu oleks aeg olnud õlle valamise juurde asuda. Aga vaata, et sa suust mööda ei valaks, määrid veel oma ülikonna ära.

KALAD (l9.II - 20.III)
Ma ostsin endale just uue laeva ja sain selle uskumatult soodsa hinnaga. Kainestav, kas pole?HOROSKOOP 05
Nädaline 23. 11. 2002 (Skriim nr. 5)

JÄÄR (21.III - 19.IV)
Unistus jääb, kui muu kõik kaobki käest. Pead suutma uskuda head, küll soov siis täide läeb. Mis kauge tundus veel eile, sul täna ongi käes.

SÕNN (20.IV - 20.V)
Viimasel ajal on su suhetesse tekkinud palju uusi ja eriskummalisi noote. Ole ettevaatlik, sest mõned neist võivad sulle väljalaulmiseks liiga kõrgeks osutuda.

KAKSIKUD (21.V - 20.VI)
Taipad, et kaks Luukere, kes minema jooksid, tulevad varsti tagasi ja sa oled paljastatud. Pead kiiresti tegutsema.

VÄHK (21.VI - 22.VII)
Tajud nüüd teravalt iseenese oskamatust ja küündimatust. Kuid välja näitad sa seda hoopis teisiti - näiteks teeseldud hoolimatusena.

LÕVI (23.VII - 22.VIII)
Langeta pea ja vaata alla, jätmaks mulje, et sa ei taha valitud kaarti kogemata näha. Kaardipakki hoiad sa vasakus käes oma küljel.

NEITSI (23.VIII - 22.IX)
Siinkohal kasutaksin suurepärast võimalust teatada oma suurepärasest võimalusest siinkohal midagi teatada.

KAALUD (23.IX - 22.X)
Sõnad, mis kuuluksid sulle, nad ikka ootavad veel ja veel. Alles on jäänud vaid mulle see vaikiv tunne mu sees. Sõnad mu sees ikka ootavad veel...

SKORPION (23.X - 21.XI)
Laupäeval tuleb pilves selgimistega ilm ja sajab mõõdukalt vihma. Puhub edelatuul 7-13 m/s, saartel ja rannikul puhanguti 19 m/s. Päeval on sooja 26...35 kraadi.

AMBUR (22.XI - 21.XII)
Meid kõiki mõjutavad ohtlikud veesoonte, maa, kosmose jne kiirgusväljad, mis rikuvad meie tervist 70% ulatuses.

KALJUKITS (22.XII - 19.I)
Maria jätab Piedro maha. Gisela nõustub Carlosega abielluma. Donos ähvardab Semiorgosele rääkida, et Tomasa ei ole rase olnudki.

VEEVALAJA (20.I - 18.II)
Mida ebastabiilsem on olukord, seda ebastabiilsemana ta sulle tundub. Tubli, nii peabki! Ja rebastel pea lõikab nii et juust pooleks.

KALAD (l9.II - 20.III)
Tajud üha süvenevat eraldatuse ja ruumipuuduse tunnet ühes noana hinge kriipiva üksindusega. Ehk oleks juba aeg sulle suurem akvaarium muretseda?HOROSKOOP 06
Nädaline 24. 12. 2002 (Skriim nr. 6)

JÄÄR (21.III -19.IV)
Mu tüdruk ei luba ma sind läbi elu vaid kätel kanda. Kuid kõik, mis mu võimuses, sooviksin kord vaid sinule anda.

SÕNN (20.IV - 20.V)
Vastasseinas rippuvast peeglist paistis toa uks, mille olin hoolikalt sulgenud, praokil. Üllatunult pöörasin end, kuid tegelik uks oli suletud. Vaatasin uuesti peeglisse ja seal oli irvakil uks.

KAKSIKUD (21.V - 20.VI)
Jääd kellelegi silma kas heas või halvas mõttes. Kui siiski peaks juhtuma, et halvas mõttes, siis pühitakse sind ilmselt lihtsalt silmast ära.

VÄHK (21.VI - 22.VII)
Kuidas küll tahaks sulle ma öelda, et sind armastan. Kuidas küll tahaks seda aga tunda, kuidas sind kallistan.

LÕVI (23.VII - 22.VIII)
Kaebuste korral ajalehe sisu kohta võite pöörduda sinise telliskiviseina poole Tallinna maantee kuuekümne viiendal kilomeetril.

NEITSI (23.VIII - 22.IX)
Võib tekkida ootamatu romantiline olukord. Ära mõtle pikalt, vaid usalda oma vaistu. Siiski võib vaist sulle aeg-ajalt näkku valetada, nii et silm ka ei pilgu.

VEENUS (23.XIII  - 22.XIV)
Selle päikesemärgi all sündinud inimesi külastab fortuuna sajaprotsendilise tõenäosusega. Kõik Veenused võivad kaotust kartmata kasiinos kogu oma raha mängu panna.

KAALUD (23.IX - 22.X)
Ei möödu vist päevagi, kui jälle mõtlen sulle. Ma tahan, et muutumatult jääda võikski nii. Tegid nii kättesaamatuks mind teistele.

SKORPION (23.X - 21.XI)
Marsi ja Pluuto konjuktsioon tekitab sisemise konflikti hea ja halva vahel. Kuid ära muretse, jäädes isamaale truuks teed õige valiku.

AMBUR (22.XI - 21.XII)
Sa lased loitsu käiku. Uue jõu abil hüppad kergelt üle kraavi toa keskele ja avad kirstu. Vannud, sest sees ei ole midagi peale mullakamaka.

KALJUKITS (22.XII - 19.I)
Suhtled kõigiga ja tunned end kui kala vees. Mis on aga väga imelik, sest oled sa ju ikkagi puhastverd kaljukits.

VEEVALAJA (20.I - 18.II)
Veevalaja elu on jaanuaris väga keeruline. Ilmade jaheduse tõttu pead sa enamuse ajast jääloopimisega tegeledes mööda saatma.

KALAD (19.II - 20.III)
Ka kalad elavad läbi keerulisi olukordi. Kui oled hetkel põhjas, on järgmisel kuul pinnale jõuda väga raske. Pind on ju jääs.HOROSKOOP 07
Nädaline 18. 01 2003 (Skriim nr. 7)

JÄÄR (21.III - 19.IV)
Aasta algusosa on Jäära jaoks meeldivalt salapärane. Ümberringi käib vilgas tegevus, aga sina ei saa sellest muhvigi aru.

SÕNN (20.IV - 20.V)
Kuhu küll kõik lilled jäid? Mis on neist nüüd saanud? Kuhu küll kõik lilled jäid? Kaob kiirelt aeg. Talv on ju, tulge ometi mõistusele.

KAKSIKUD (21.V - 20.VI)
Kui tunned vajadust südant puistata, siis tee seda kindlasti. Lisaks võiksid aega leida, et näljastele linnukestele veidi saia puistata.

VÄHK (23.VI - 22.VII)
Kui sa homme mind bussis kohtad või tänava peal näed, tõstada sa käed ja hüüad rõõmust: "Oled hea!" Või hoopis sa vaikselt ohkad, ükskõikselt mööda läed, sest teistest tavalistest lugu sa ei pea.

LÕVI (23.VII - 22.VIII)
Keegi naissoost isik võib esitada sulle nõudmisi. Kuid võib ka mitte esitada. Sa võid temaga nõustuda või mitte, sõltub sellest, kas nõustud või mitte. Otsustad ise.

NEITSI (23.VIII - 22.IX)
Kui ühel päeval ei suuda sa äkki meenutada viimast nelja tundi ja su kaabu on kadunud, siis tea, et kui leiad oma kaabu, leiad ka need neli tundi. Kui leiad oma neli tundi, siis sured... Või parandad pead.

KAALUD (23.IX - 22.X)
Ma saan ju aru, ei saagi jääda päriseks ei näärid, ei näärid ega lumi. Kui vorstid aina säriseks ja küünlaleegid väriseks ka siis, kui tuleb suvi, siis kaoks ju, kaoks ju näärihuvi.

SKORPION (23.X - 21.XI)
Sind võib närviliseks teha lärmakas seltskond. Ja võib ka mitte. Sõltub sellest, kas viibid lärmakas seltskonnas või mitte.

AMBUR (22.XI - 21.XII)
Maailmas 1-1, pärast torusid, just enne esimest kraavi mine rohelise taustmäe juurde ja hüppa õhku. Lisaeluga kast ilmub.

KALJUKITS (22.XII - 19.I)
Nüüd tuleks sul vältida juhuslikke emotsionaalseid reageeringuid, MIs võivad sind teiste silmis rumalasse olukorda asetada. Ära siis keset tõsist loengut naerma hakka.

VEEVALAJA (20.I - 18.II)
Tere lapsed, mis te arvate, kesse tuli? Minu nimi on Näärivana, Näärivana ongi minu nimi. Ja mina tulin vaatama, kas teil on ikka luuletused peas. Ja kellel luuletust peas ei ole, see saab peksa.

KALAD (19.II - 20.III)
Ole sõnadega ettevaatlik, sest keegi võib kõige süütuma märkuse peale plahvatada. Näiteks dünamiiditüdruk.HOROSKOOP 08
Nädaline 15. 02 .2003 (Skriim nr. 8)

JÄÄR (21.III - 19.IV)
Püüad leida tasakaalu südame ja mõistuse vahel. Ülesanne on keeruline, kuid kes ütleb, et see peabki lihtne olema? Vihjeks niipalju, et tasakaal asub Raplamaal.

SÕNN (20.IV - 20.V)
Miks ei helise mu telefon? Nõnda kurvalt ringi käin. Number sul vist juba meelest läind, pole ammu me ju näind. Pole ammu me ju näind.

KAKSIKUD (21.V - 20.VI)
Tunned, et keegi tegutseb sinu selja taga, kuid ei tea ega saa aru, miks ta seda teeb. On see hea või halb? Keera ometi ringi ja vaata. Milles probleem?

VÄHK (21.VI - 22.VII)
Tunned tõmmet ja sümpaatiat ühe õrnahingelise inimese poole. Ta ei vaja sinu kaitset, küll aga sõprust. Samuti võib ta vajada uusi kindaid.

LÕVI (23.VII - 22.VIII)
Sulle meenuvad vanamehe sõnad: "Sa võid seda vajada varem kui sa arvad..." Kobad kotis ja võtad küünla välja. Koheselt süttib see ise põlema.

NEITSI (23.VIII - 22.IX)
Ära viska üle parda asju, mis võivad vajalikuks osutuda. Lõbusa sulpsatuse kuulmiseks ei tohi ju kallist navigatsioonisüsteemi vette loopida.

KAALUD (23.IX - 22.X)
Oled peas ja südames läbi kaalunud ühe plaani, kuid ei tea, kas kuulata oma südant või mõistust. Kui sa otsustada ei suuda, siis kuula hoopis raadiot.

SKORPION (23.X - 21.XI)
Pea meeles, et kui kirjutad armastuskirja sellele, kellele meeldid, siis ei hülga ta sind tunnetest kõnelemise kohmakuse tõttu - põhiline on tunnete ehtsus.

AMBUR (22.XI - 21.XII)
Kui tunned, et pead midagi tegema, siis tee. Soovi mahasurumine üksnes kasvatab seda lumepallina. Ja küll me neid lumepalle juba teame - lendavad pagana hästi.

KALJUKITS (22.XII - 19.I)
Ühel päeval jalutas printsess metsas, kui äkki ilmus eikusagilt kuri ninja ja röövis ta. Paljud proovisid teda päästa, kuid ebaõnnestusid. Ja siis tulid sina... Ning päästsid ninja.

VEEVALAJA (20.I - 18.II)
Oled parimas flirtimisvormis. Naudid iga vastassoo pilku. Uus inimene paneb südame põksuma. Ära ainult võrgutamistuhinas piire unusta. Muidu ärkad veel hommikul Lätis.

KALAD (19.II - 20.III)
Romantilised mõtted võivad sind õigelt teelt kõrvale kallutada. Sama võib teha ka libedus. Kanna siis alati kaarti kaasas, et ära ei eksiks.HOROSKOOP 09
Nädaline 22. 03. 2003 (Skriim nr. 9)

JÄÄR (21.III - 19.IV)
Kuu tuleb põnev eelkõige suhtlejatele ja avalikes kohtades viibijaile. Võid kohata kedagi, kes sul pea segi ajab. Lihtsalt astub juurde ja rikub sinu suure vaevaga tehtud soengu ära.

SÕNN (20.IV -20.V)
Sõnnil tasuks meeles pidada, et horoskoobikoostajaid ei saa ära osta. Häid uudiseid ei saa välja mõelda. Meie saatus on ikkagi tähtedes kirjas.

KAKSIKUD (21.V - 20.VI)
Kaksikutel läheb väga hästi. Kui mõned pilved kipuvadki päikest varjutama, siis mis seal ikka. Õnn on peamine ja õnnetus jalgmine.

VÄHK (21.VI - 22.VII)
Vähk on segaduses. Tal on küll kindel eesmärk, kuid puudub tegevuskava selleni jõudmiseks. Siiksi ei tohiks alustatut pooleli jätta. Taldrikule võetud toit tuleks ikkagi lõpuni süüa.

LÕVI (23.VII - 22-VIII)
Keegi blokeerib su tee just siis, kui oled eesmärgile jõudmas. On see pahatahtlikkus? Või hoopis teederemont? Vastust teab vaid tuul.

NEITSI (23.VIII - 22.IX)
Mehed peavad arvestama, et naise sugutungi vähenemine raseduse vältel on tavaline nähtus ega tähenda tunnete vähenemist. Mehel tuleb vaid rohkem vaeva näha naise erutamiseks, mitte lihtsalt loobuda.

KAALUD (23.IX - 22.X)
Tõsiasi on, et suurimat õnne tunneme siis, kui avastame iseennast teistes. Ja see ongi armastuse definitsioon.

SKORPION (23.X - 21.XI)
Lähipäevadel võib olla tarvis kõndida mööda nööri. Nii et hoia igaks juhuks nöörijupp taskus ja vaim valmis.

AMBUR (22.XI - 21.XII)
Lahutamisel allikast ja ühendamisel pooliga hakkab kondensaator läbi pooli tühjenema. Lenzi reegli kohaselt toimib poolis tekkiv endainduktsiooni elektromotoorjõud kondensaatori pingele vastupidises suunas ja piirab voolu kasvu.

KALJUKITS (22.XII - 19.I)
Kõige õnnetumad inimesed on need, kes varakult loobuvad mängust. Mäng sinu sees eksisteeriva lõpmatusega on vabadus.

VEEVALAJA (20.I - 18.II)
Narkodoosi pole meile kellelegi vaja. Kordab seda meie sajakordne kaja. Ja meil kõigil veel ju terve elu on ees. Pole vaja veeta seda hallukate sees. Igal pool varitsemas diilerite võrk. Sellesse kinni jäädes oled lihtsalt nõrk.

KALAD (19.II - 20.III)
Oled tulvil elevust ja soovi silma paista. Kuid kas silma paistmine on ikka tõesti nii hea kui sa arvad? Mõelgem hetkeks. Kellelegi ei meeldi ju, kui päike silma paistab.HOROSKOOP 10
Nädaline 17. 04. 2003 (Skriim nr. 10)

JÄÄR (21.III - 19.IV)
Vaatad läbi sõrmede kõikvõimalikele inimlikele rumalustele. Ning ei näe midagi, sest sõrmed ei paista läbi. Kuid nii jääd sa paljust ilma - rumalused teevad ju elu huvitavaks.

SÕNN (20.IV - 20.V)
Järgmine kuu on parem kõigist eelmistest. Pikaaegne ettevalmistus tasub end kuhjaga ära. Kunagi ei otsustata gaselli üle nende lõvide järgi, kes talle kallale tungivad.

KAKSIKUD (21.V - 20.VI)
Ära võta tõe pähe kõike, mida kuuled või loed. Sulle võidakse valetada. Ja kõige vähem tasuks sul uskuda mingeid lolle horoskoope.

VÄHK (21.VI - 22.VII)
Vähk tunneb ebatavalist tõmmet inimese poole, kellega ta siiani vaevalt kokku puutunud on. Kas selline asi võib tuleneda sinu metallehtest ja tema taskus olevast magnetist?

LÕVI (23.VII - 22.VIII)
Aga kui ta padrikusse jõudis, avastas ta midagi kohutavat. Ta ei suutnud enam kedagi taga ajada, ei suutnud joosta, vaenlast jälitada ega isegi näha. Ta oli jäänud vanaks, ilma et oleks seda ise märganudki.

NEITSI (23.VIII - 22.IX)
Püüad oma seisukohta iga hinna eest läbi suruda. Kuid pead kasutama jõumeetodit, sest ava on liiga väike ja sinu seisukoht liiga suur.

KAALUD (23.IX - 22.X)
Keegi sinu lähedastest püüab sulle survet avaldada. Ja keegi teine püüab armastust avaldada. Ja ehk püüab keegi midagi ka ajalehes avaldada.

SKORPION (23.X - 21.XI)
Kui oskad lugu pidada kergest flirdist, on praegu suurepärane aeg. Kevad avab paljude silmad ja meeled. Ning rahakotid...

AMBUR (22.XI - 21.XII)
Unistad avasilmi. Kuni reaalsustaju sind maha ei jäta, on see üsna ohutu. Kuid ole ettevaatlik - ka reaalsustajudel on kevadel jooksuaeg.

KALJUKITS (22.XII - 19.I)
Ma olen vana, Peeter. Ma olen juba tublisti üle kahekümne. Ma kasvasin juba ammu suureks. Ma ei saanud sinna midagi parata. Ma olen abielus, Peeter. Ja see väike tüdruk seal voodis on minu laps.

VEEVALAJA (20.I - 18.II)
Hoia pea püsti ja selge, sest sind võib tabada löök kõige ootamatumast kohast. Näiteks pliiatsikarbist või püksitaskust. Ole valmis ettearvamatusteks!

KALAD (19.II - 20.III)
Otse sinu nina all hakkavad juhtuma müstilised asjad ja sa ei saa aru, kas see, mis toimub, on tegelikkus või reaalsus.HOROSKOOP 11
Nädaline 24. 05. 2003 (Skriim nr. 11)

JÄÄR (21.III - 19.IV)
Kas oled kunagi kuulnud külast nimega Kädva? Kui ei ole, siis vähemalt loe praegu. Kädva on minu koduküla ja ühtlasi parim küla maailmas. Kahju, et nii vähesed seda teavad...

SÕNN (20.IV - 20.V)
Ära muuda oma arvamust iga poole tunni järel. Seesugune käitumine jätab sinust mulje, et oled oma otsustes ebakindel. Muuda oma arvamust parem iga veerand tunni tagant.

KAKSIKUD (21.V - 20.VI)
Kas oled kunagi kuulnud külast nimega Vahastu? Vahastu oli minu koduküla. Kahjuks läksid meie teed lahku. Kuid sind, Kaksik, ootab ees põnev suvi täis vihmaseid ilmu ja äikesepaistet.

VÄHK (21.V - 22.VII)
Väikesed tähelepanuavaldused sinu isikule teevad rõõmsaks. Alati ei peagi olema midagi suurt, vahest piisab ka väikesest tühisest mõnekümnetuhandekroonisest tähelepanuavaldusest.

LÕVI (23.VII - 22.VIII)
Kas oled kunagi kuulnud külast nimega Kuimetsa? Seegi oli mu koduküla. Ja südames on ta alati minuga. Tegelikult muidugi mitte. Aga mingis mõttes küll.

NEITSI (23.VIII - 22.IX)
Avastad oma kodust kaose ja uurid, kes sinu lähedastest selle taga on. Tõstad kaose Suure Vaevaga eest ära ja leiad selle tagant oma... õe. Ära siis unusta Suurele Vaevale töötasu maksta.

KAALUD (23.IX - 22.X)
Vähehaaval oled hakanud aru saama, et keegi püüab sinuga pingsalt flirtida. Ja mitte ainult, tema sooviks on sind lähemalt tundma õppida. Nii meetrikauguselt.

SKORPION (23.X - 21.XI)
Kas oled kunagi kuulnud külast nimega Svenman? Tubli, jätka samas vaimus! Mina ka ei ole. Kuid selline küla võiks ju olemas olla.

AMBUR (22.XI - 21.XII)
Amburile tuleb seoses ilmade soojenemisega rännupisik peale. Jah, ega neid kevadtuuli või kunagi teada. Tõmbavad läbi nagu nalja. Ole siis oma pisikuga ilusti voodis ja saa ruttu terveks!

KALJUKITS (22.XII - 19.I)
Jätad endast hea mulje, sest oled selle nimel palju tööd teinud. Naerata alati ja igal pool, kus vähegi võimalik. Nii jätad endast hea mulje, sest oled selle nimel palju tööd teinud. Nii peabki, sest oled selle nimel palju tööd teinud. Jätad endast hea mulje.

VEEVALAJA (20.I - 18.II)
Kõik, mis ütles ta. Kõik, mis ütles ta. Jookseb läbi pea. Jookseb läbi pea. Jookseb läbi pea. Kõik, mis ütles ta. Kõik, mis ütles ta. Jookseb läbi pea. Jookseb läbi pea. Kõik, mis ütles ta. Sellest ei piisa. Sellest ei piisa.

KALAD (19.II - 20.III)
Sul ei tule oma meeldivate külgede varjamisest midagi välja. Ei aita siin mingid number või paar suuremad riided. Sa oled ilus ja las ka teised teavad seda. Ära häbene end!HOROSKOOP 12
Nädaline 21. 06. 2003 (Skriim nr. 12)

JÄÄR (21.III - 19.IV)
Sina ei pea mitte kõnelema sellisel toonil, nagu tunneksid teemat millest kõneled, kui sa tegelikult arugi ei saa, millest õigupoolest räägid.

SÕNN (20.IV - 20.V)
Linn ootas kakskümmend tuhat aastat. Planeedi jõed tõusid ja kuivasid ja muutusid tolmuks. Linn ootas üha. kahekümne tuhandenda aasta keskel, ühel suvisel pärastlõunal, lõppes linna ootus. Taevasse ilmus rakett...

KAKSIKUD (21.V - 20.VI)
Liiga palju valikuvõimalusi paneb pea ringi käima. Pea käib siin ja seal ega suuda otsustada, kuhu minna või mida valida. Vahepeal aga oled sina peatu.

VÄHK (21.Vi - 22.VII)
Kui sul oleks üks võimalus, ainus võimalus, saada kõik, mida oled eales tahtnud, ühe hetkega, kas sa kasutaksid seda või laseksid sel minna?

LÕVI (23.VII - 22.VIII)
Kas sul on avalikkusele midagi öelda? Isegi kui ei ole, ütle siiski. Sest rahvale meeldib ju lolli juttu kuulata. Ja sind mädanenud tomatitega loopida...

NEITSI (23.VIII - 22.IX)
Maria saab Huanilt kirja. Piedro loeb seda. Tamara muretseb. Eduardo ründab Vanessa õunakooki noaga. Rase Elizabeth jääb uuesti rasedaks. Jumal teab.

KAALUD (23.IX - 22.X)
Meil koos olla võiks nii hea, ka sina meeldid mul, sa tea. Võiks vahel lihtsalt minna kasvõi kinno me koos. Nüüd mu kannul jälle käid ja mulle ammu juba näib, et mõistus kaotsi täiega on läind sul. Ja et oled minu järgi hull.

SKORPION (23.X - 21.XI)
Tegelikult ei peagi sina kõigile ja kõik sulle meeldima. Ja jaanuar ei pea olema enne veebruari. Sest elu on mõttetu tõmblemine olematu eesmärgi nimel.

AMBUR (22.XI - 21.XII)
Sa meeldid kõigile ja kõik sinule. Ning jaanuar on enne veebruari. Elu on ilus ja imeline. Ning suvi tuleb kõigist eelmistest parem.

KALJUKITS (22.XII - 19.I)
Kaksikutest algav teine maja muudab teie rahaasjad ülimalt ebastabiilseks. Aga Koidu tänaval asuv maja ei mõjuta teid üldse. Ja see teietamine ammugi mitte.

VEEVALAJA (20.I - 18.II)
Võimalik, et sulle tehakse mõni kummaline ettepanek. Näiteks võidakse sul paluda ninast kinni hoida ja ühel jalal hüpata. No mida kõike ka elus ette ei tule!

KALAD (19.II - 20.III)
Hooldus ja puhastamine. Keera ette vaatlikult triikraua pahempidi hoides talda sinult eemal üle ühe pesukaussi. Kui triikraud on veest tühjendatud tuleb sooja rauda oma tagaosale paigutada nii et järelejäänud vesi saab välja auruda.HOROSKOOP 13
Nädaline 23. 08. 2003 (Skriim nr. 13)

JÄÄR (21.III - 19.IV)
Nokamüts teeb mehe ðikiks. Nokamütsi kalliks pean. Nokamüts teeb lahti uksed, murrab lahti südamed. Ei nokamütsi vastu saa siin maa peal keegi veel. Ja kui see nokamüts on veel sinine ja teksariidest, siis enam paremaks minna ei saagi.

SÕNN (20.Iv - 20.V)
Käte ja jalgade koostöö ei taha hästi sujuda. Kas sul on kordinatsioonihäired või oled lihtsalt üleväsinud? Samas pole ju sugugi lihtne liigutada kätt päripäeva ja samal ajal jalga vastupäeva. Proovi ise.

KAKSIKUD (21.V - 20.VI)
Kädva põlispuude grupp on riikliku looduskaitse all. Seda on ka Laane asunduse tammede allee. Ja ega majakatus ei peagi traditsiooniline olema. Huvitavad arhitektuurilahendused on kunstniku silmas alati teretulnud.

VÄHK (21.Vi - 22.VII)
Mida nagu teha, kui sulle nagu meeldib nagu üks tüdruk ja sa nagu tead, kus ta nagu elab, aga nagu kohtad teda harva ja nagu ei tea nagu, mida nagu teha nagu? Nagu.

LÕVI (23.VII - 22.VIII)
Kosmiline muster toob kaasa palju töid ja erinevaid kohustusi, mille eest on võimatu põgeneda. Aga vanaema toob kaasa omatehtud õunakoogi ja liitri piima.

NEITSI (23.VII - 22.IX)
Ma elan kaevus. Ma elan kaevus nagu suits. Nagu aur kivises kurgus. Ma näen enda kohal jahedaid tähti ja päikest. Ja vahel laulan ma vanu laule selle maailma noorusaegadest. Kuidas saan teile öelda, kes ma olen, kui ma seda ei tea? Ma ei oska seda öelda. Ma lihtsalt ootan.

KAALUD (23.IX - 22.X)
Geokosmiline pilt viitab võimalikele õnnetustele ja traumadele, mis on tingitud su enda ettevaatamatusest. Pildi autoriks on Picasso. Aga kes liiga suurt kala püüab, ei saa kumbagi kätte!

SKORPION (23.X - 21.XI)
Ööd on nii tühjad, kedagi pole. Tahad - ei taha, arm on - ei ole. Keegi meist langeb, keegi meist vajub. Keegi meist väsib, soove liig palju. Ei süüde sa, ei kustuti. Ei usk, ei kartus ole siin. Sa ära karda! Sa ära karda! Ei usk, ei kartus ole siin. Ei usk, ei kartus ole siin. Ei usk, ei kartus. Ei usk, ei kartus. Ei usk, ei kartus. Ei ole siin!

AMBUR (22.XI - 21.XII)
Fiorella varjab end Andruse eest oma uues majas. Samal ajal otsivad tema vanemad tulutult helgemat elu. Kristjan teeb Robertale teatavaks geniaalse plaani - hakata ise jäätist müüma. Vaene tüdruk!

KALJUKITS (22.XII - 19.I)
Juuli ei jäta su rahakotti kuivale. Kui sa Pärnu randa jõuad, tuleb üks suurem laine ja kastab selle läbimärjaks. Nalja kui palju.

VEEVALAJA (20.I - 18.II)
Sa kohtad Teda bussis. Ja siis uuesti bussis. Ja lõpuks ka kusagil mujal. Aga selleks ajaks on sinu huvi Tema vastu juba suurenenud ja kerkib üles küsimus, mida edasi teha. Noh, tee näiteks rabarberikooki.

KALAD (19.II - 20.III)
Sulle meeldib mitu inimest, kuid üks on siiski teistest sümpaatsem. See on loomulik. Kui keegi meeldib, tunned selle kohe ära. Ja oma lemmiksarja tunnusmuusika tunned ka kohe ära. Aga kui keegi ka vihjetest aru sai, andku teada.HOROSKOOP 14
Nädaline 27. 09. 2003 (Skriim nr. 14)

JÄÄR (21.III - l9.IV)
Oled oma harjumuste ori ja sul on väga raske vanadest harjumustest vabaneda. Aga orjapidamine on meie ühiskonnas keelatud. Niisiis kaeba oma harjumused kohtusse ja lahendus ongi käes.

SÕNN (20.IV - 20.V)
Ära ava ühtki ust enne, kui eelmine on suletud. Kogu majas peab pidevalt hämarus olema. Küsid miks? Vastan: Ei tea. Aga igaks juhuks järgi juhiseid, muidu tulevad... nemad...

KAKSIKUD (21.V - 20.VI)
Ettevaatusele peaks sind sundima Vähis liikuva Päikese kvinkunks Pluutoga. Sest iial ei või teada, mida see lause tähendab.

VÄHK (21.VI - 22.VII)
Vähk tegi suvel midagi, mille tagajärjed ei ole veel ilmnenud. Aga lohutuseks olgu öeldud, et tegu on juba tehtud ja suvi läbi. NIng suhkur lahustub kiiremini, kui veidi segada.

LÕVI (23.VII - 22.VIII)
Uued ja huvitavad inimesed ei anna sulle rahu. Selle asemel annavad nad sulle hoopis hunniku vanu kummikuid ja ühe soni. No mida veel!

NEITSI (23.VIII - 22.IX)
Enesekindlusega võid mägesid liigutada. Kasuta seda ära ja too näiteks Paluküla mägi maailmakaardile. Või siis joo lihtsalt tassike teed.

KAALUD (23.IX - 22.X)
Sinus on nii palju tundeid, et need ei taha kuhugi ära mahtuda. Aga sa oled unustanud kööginurgas seisva ämbri - seal on veel veidi ruumi.

SKORPION (23.X - 21.XI)
Alvaro selgitab Alfonsinale, et see pole heinalõhn, mida ta tunneb. Brooke paneb kübara pähe. Tomasa tuulutab tubasid. Maria koob käpikuisse päikest. Roberta vaatab aknast välja.

AMBUR (22.XI - 21.XII)
Peagi avaneb võimalus näidata oma suuremeelsust. Vestluses sõpradega tuleb välja, et nad polegi seda veel näinud ja sa pead selle tagatoast kapi otsast teistele imetlemiseks alla tooma.

KALJUKITS (22.XII - 19.I)
Oma hea nime kindlustamine võtab suure osa sinu rahast. Kas sul aru peas ei ole? Miks sa tahad nime Vämbo miljoni krooni eest kindlustada?

VEEVALAJA (20.I - 18.II)
Sa ei lase ennast segadusse ajada. Selle asemel lähed sa sinna vabatahtlikult ja mõtled rahulikult elu üle järele. Aga kuidas sa segaduses olles rahulikult mõelda saad?

KALAD (19.II - 20.III)
See, et sa pole märganud ühe inimese imetlevaid pilke, tekitab ebakõlasid. Ema käsib sul need pilgud jalamaid esikumatilt üles korjata ja omanikule tagastada.HOROSKOOP 15
Nädaline 18. 10. 2003 (Skriim nr. 15)

JÄÄR (21.III - 19.IV)
Kuu märksõnadeks on avardumine, soodsad juhused, riiul, kaminasimss ja alliteratsioon. Tegutse! Ära lase võimalust käest!

SÕNN (20.IV - 20.V)
Uuel kuul pole huvitavasse seltskonda sattumine sugugi võimatu. Ära kaota veel lootust; miski pole võimatu, kui sa seda kujutleda suudad! Edu armuasjus!

KAKSIKUD (21.V - 20.VI)
Möödund aegade rüppe üks mõttelend viib. Vaatsin tookord ma filmi, mis meelde jäi nii. Seal plikat näeb poiss: "Tðau, Liis!" - "Piilud sa mind? Ou pliis." Oli vast üsna kuul toonane randevuu.

VÄHK (21.VI - 22.VII)
Kui oled juba mingi sammu astunud, püüa mitte tagasi vaadata. Kui see sulle siiski liiga raskeks ülesandeks osutub, siis kõnni selg ees.

LÕVI (23.VII - 22.VIII)
Hirmuöö on möödumas. Lootuse koit on peagi kumama löömas. Allakäigu öö on möödumas. Ülekohtu karikas on peaaegu täis. Päev on lähedal. Te ei saa hoida tagasi koitu.

NEITSI (23.VIII - 22.IX)
Sinu ülesandeks on tuua inimsuhetesse selgust ja sa teed seda üsna edukalt. Vanaisalt sünnipäevaks saadud aiakäru on justkui selguse laialivedamiseks loodud.

KAALUD (23.IX - 22.X)
Sie dürfen nicht ohne Erlaubnis auf dem Dach die Antenne montieren. Das ist verboten!

SKORPION (23.X - 21.XI)
Tegeled mõnevõrra valgust kartvate asjadega ning seetõttu tuleb sul madalat profiili hoida. Ega fotograafi elu pole meelakkumine. Ilmutamata film on äärmiselt valguskartlik.

AMBUR (22.XI - 21.XII)
Enne kasseti kuulamist jälgi, et lint oleks tihedalt ümber lindiketta keritud, lõdvalt keritud lint võib jääda seadme mehhanismide vahele kinni ja seadet kahjustada. Edu armuasjus!

KALJUKITS (22.XII - 19.I)
Liiga paljude tundmatute tõttu ei õnnestu sul võrrandit lahendada. Keegi võib sulle ette sööta valeinfot. Nii et söögilaua taha istudes vaata hoolega, mis su taldrikul õigupoolest on.

VEEVALAJA (20.I - 18.II)
Mäng lõppeb, kui maast on nupud otsas ja ühel mängijal ka peost. Lõpetaja saab kõigi allesolevate tähtede punktid. Teistelt mängijatelt tuleb niipalju punkte maha võtta. Enim punkte saanu on võitja.

KALAD (19.II - 20.III)
Millise kiirendusega peab rakett lendama tähtedega seotud taustsüsteemis, et keha kaal raketi suhtes oleks sama suur kui paigalolekus Maa pinnale? Edu armuasjus!HOROSKOOP 16
Nädaline 22. 11. 2003 (Skriim nr. 16)

JÄÄR (21.III - 19.IV)
Päevakorda kerkivad terviseküsimused. Ka sinu enesehinnang kerkib. Kerkimise põhjused on sinu jaoks müstilised. Tegelikult on asi lihtsam kui arvata oskad - taskusse ununenud pärm on kõige kurja juur.

SÕNN (20.IV - 20.V)
Ta liigub üksinda. Isegi sõprade seltskonnas on ta iseseisev. Tema kavatsused ja olemus jäävad paljudele saladuseks. Ehk oled just sina see, kes olukorda selgust toob.

KAKSIKUD (21.V - 20.VI)
Tähtsal kohal on sinu suhted nende inimestega, kellega ikka ja jälle kokku puutud. Teiste jaoks ei ole 69. koht midagi erilist, kuid sinule küll.

VÄHK (21.VI - 22.VII)
Nemad olid eliit, progressi eelvägi. Nemad võisid inimkonna tõsta kõrgusele, mille Ülemvalitsejad olid juba saavutanud, ja võib-olla kaugemalegi. Muidugi mitte kohe homme, kuid ükskord... Nad ei aimanudki, et see päev võib tulla liiga ruttu.

LÕVI (23.VII - 22.VIII)
Sinu plussiks on oskus mõista võõrast muret. Sa tajud kohe, kui tegemist on asjaga, mis sinusse ei puutu, ja jalutad rahuliku südamega oma teed.

NEITSI (23.VIII - 22.IX)
SuperTom lendas üle linna, nagu alati, ja otsis jälgi kuritegevusest. Ta kuulis nõrka appikarjet. Ja ignoreeris seda, nagu alati.

KAALUD (23.IX - 22.X)
Tunned ennast punase jalgrattana, millel on vilkuv tagatuli. Ülekantud tähenduses, muidugi. Aga ei või iial teada...

SKORPION (23.X - 21.XI)
Mõned suhted katkevad, teised muutuvad aja jooksul, kolmandad tugevnevad, neljandad kurnavad ja viiendad... Viiendad... Ja mida te hommikusöögiks soovite?

AMBUR (22.XI - 21.XII)
Lased kellelgi kasutada oma käsutuses olevaid ressursse. See ei ole tark mõte. Ära tõmba endale jama kaela!

KALJUKITS (22.XII - 19.I)
Järgnevad nädalad on ideaalne aeg armumiseks. Teine võimalus on, et ei ole. Näed ka hea välja. Aknast välja.

VEEVALAJA (20.I - 18.II)
Villem on sõiduvees. Kalev kolis Tallinnast ära. Magnusel on käsil suured tehingud. Martin otsib elu mõtet. Viljari asemel ma ei möliseks nii palju. Ja Tarmot, Ivarit, Tamurit, Taavit ning Andrust ma ei mainigi. Marti unustasin ka ära.

KALAD (19.II - 20.III)
Oli tavaline sügispäev. Nad seisid pahaaimamatult. Ja siis ilmus äkki eikusagilt suure spordikotiga mees. Edasine on juba ajalugu. Samas naudid nõuandja rolli.HOROSKOOP 17
Nädaline 24. 12. 2003 (Skriim nr. 17)

JÄÄR (21.III - 19.IV)
Teed kõvasti tööd ja selle tõttu pannakse sind tähele. Lõpeta juba ükskord see karjumine ja püüa vaikselt töötada. Siis ehk võetakse sind tähelt alla.

SÕNN (20.IV - 20.V)
Ootamatused tungivad sinu ellu mitmest kandist. Esialgu püüad ennast kaitsta, kuid hiljem lööd käega. Ja siis virutad jalaga. Oskad enda eest seista.

KAKSIKUD (21.V - 20.VI)
Vaatad endasse ja mida sa seal märkad? Oma silmakoopaid, muidugi. 17. saj. teisel poolel rajatud Kedwa mõis oli kuni 1875. aastani rüütlimõis. Edu armuasjus!

VÄHK (21.VI - 22.VII)
Tunned tugevat tõmmet kellegi poole ja see pole sulle sugugi lihtne. Sa ei tea, kuidas võib see inimene reageerida. Igaks juhuks kanna kaitseprille, säilib plahvatusoht. Keemia on riskantne ala.

LÕVI (23.VII - 22.VIII)
Võid ootamatult armuda täiesti sõgedalt kellessegi või millessegi. Kui aga armud võileiba, oled dilemma ees - ära süüa ei raatsi, aga hallitama ei saa samuti jätta.

NEITSI (23.VIII - 22.IX)
Kõike, mida praegu ette võtad, teed suure hoole ja armastusega. Kui see peaks nõudma osa su uneajast, oled sellekski valmis. Aga kui see hakkab nõudma ka su rahakotti ja väärisesemeid, on midagi viltu.

KAALUD (23.IX - 22.X)
Ennustus ütleb, mis oleks juhtunud, kui sa ei oleks seda ennustust kuulnud, sest tulevikku teades saab seda muuta. Samuti võib öelda, et ennustamine on tuleviku mäletamine.

SKORPION (23.X - 21.XI)
Künnapuude grupp. Suurim halvas seisus, haru murdunud ja tüvi õõnes. Ümbermõõt 1,3 meetri kõrgusel on 465 cm. Teised puud veel ümbermõõtudega 265, 233 jne. On ka saari.

AMBUR (22.XI - 21.XII)
Keegi astub sulle saba peale ja sa tahaksid täiest kõrist karjuda. Aga tegelikult oled sa ise süüdi. Sa peaksid oma saba riiete all kandma ja võiksid mõelda ka selle kirurgilise eemaldamise peale.

KALJUKITS (22.XII - 19.I)
Miks mitte lasta oma lapsemeelsusel välja paista ja olla lihtsalt siiras? Sa ei pea oma tundeid peitma. Keegi leiab need ikkagi üles. Ja võtab endale.

VEEVALAJA (20.I - 18.II)
Ületad tõkkeid mitme kaupa. Samas aga ajad nad kõik maha. Pole midagi, uuel aastal läheb kõik paremini. Samas oled heasüdamlik.

KALAD (19.II - 20.III)
Kui saladust hoiad, siis paljastan ma sulle ühe loo. See varju võib heita, võib hävida üks kristalne reputatsioon. Näib süütu kui ingel, ning ta ema veel ei tea, mis patud tal hingel, mis järel tütrest nii väikesest, heast.HOROSKOOP 18
Nädaline 31. 01. 2004 (Skriim nr. 18)

JÄÄR (21.III - 19.IV)
Sinu nina on sulle Achilleuse kannaks. Ära topi seda igale poole, eriti elektriseadmetesse. Mõned uudised on head, teised head.

SÕNN (20.IV - 20.V)
Viimane koolipäev lõppes pidulikult kokkade poolt valmistatud hiigelsuure tordi söömisega. Ja see oli tõesti eriline! Valmistu muutusteks.

KAKSIKUD (21.V - 20.VI)
Loodad, et sinu romantilisi jõupingutusi pannakse tähele. Aga kas vastaspool ka sama huvitatud on kui sina? Võibolla ei tundu kätekõverdused talle sugugi romantilistena.

VÄHK (21.VI - 22.VII)
Mu armastus on vastne nõiaring - et vaenlast peab siis lembima mu hing. Kiiritatud loomsed koed ei hiilga, vaid lihtsalt surevad pikkamööda. Samas paraneb su rahaline seis.

LÕVI (23.VII - 22.VIII)
Keegi ütleb mingi kommentaari, mis ei pruugi üldse sinu kohta käia. Aga sina ärritud ja lased füüsilise jõu käiku. Olgu jõud sinuga! Ja mingi müstiline hoone võib osutuda hoopis silohoidlaks.

NEITSI (23.VIII - 22.IX)
Tõenäoliselt saad lotovõidu. Samas on tõenäosus sama suur kui see, et omandad supervõimed. Mõlemal juhul on  võimalus peaaegu 0:20.

KAALUD (23.IX - 22.X)
Suudad täna naeratada isegi vihavaenlasele. Ole ettevaatlik, ta võib arvata, et naerad tema üle. Raskus seisneb antiaine annihileerumises.

SKORPION (23.X - 21.XI)
Pole midagi hirmsamat kui liikumine seal, kus mingit liikumist ei tohiks olla. Saad tagasisidet, et oled vale sideme andnud. Jälgi sõnumeid lumel.

AMBUR (22.XI - 21.XII)
Uued ja säravad ideed tulevad sulle pähe kõige kriitilisemas olukorras. Mõned neist on aga nii säravad, et pimestavad, ja siis oled juba tõsises hädas. Loomi peab kokku olema 238, aga on 292.

KALJUKITS (22.XII - 19.I)
Imelik päev! Algab hommikuga, läheb edasi lõunaga ja lõpeb õhtuga. Kuhu me niimoodi jõuame? Fraktaalkõvera algus ei peegelda veel peaaegu midagi funktsiooni matemaatilisest struktuurist.

VEEVALAJA (20.I - 18.II)
Otsid vaikust ja rahu, sest kusagil on need sul taskust välja pudenenud. Samas pea meeles, et ka otsatult lihtne süsteem on oma olemuselt ettearvamatu.

KALAD (19.Ii - 20.III)
Täna on hea päev tegeleda millega iganes. On mingi eriline kurbus, mis peitub saavutustes, teadmises, et kauaigatsetud eesmärk on lõpuks kätte võidetud ja elu peab nüüd minema uut rada.HOROSKOOP 19
Nädaline 21. 02. 2004 (Skriim nr. 19)

JÄÄR (21.III - 19.IV)
Uued romantilised tuuled tekitavad hea enesetunde; pane ainult soojalt riidesse, et tuule käes ei külmetaks. Ükski asi pole identne mingi muu asjaga, isegi mitte iseendaga. Täna võib olla just selline päev.

SÕNN (20.IV - 20.V)
Sul võib tekkida talvevarusid hankiva jaanalinnu tunne. Svenmani samapindsusteooria väidab, et ruudu siseringjoon on samapindne ruuduga samapindse ringi siseruuduga. Teed omad järeldused.

KAKSIKUD (21.V - 20.VI)
Kui kaua millestki väga unistada, siis võib unistus täituda. Samapindsusteooria on vale. Ruudu siseringjoone pindala on ruuduga samapindse ringi siseruudu omast suurem. Majandusest religioonini.

VÄHK (21.VI - 22.VII)
Õhus on tunda romantika hõngu. Kas keegi küpsetab midagi? Valgustatus on pöördvõrdeline kauguse ruuduga. See, et ta seda välja ei näita, ei tähenda, et sa talle ei meeldi. Ehk on ta lihtsalt häbelik?

LÕVI (23.VII - 22.VIII)
Sul on hea nina, umbes nagu Michael Jacksonil. Svenmani teooriapüstitusteooria väidab, et kalkulaatorita ja keset olümpiaadi püstitatud teooria ei peagi paika pidama, sest kalkulaatorita suureneb inimfaktori eksimisvõimalus võrdeliselt kaugusega kalkulaatorist.

NEITSI (23.VIII - 22.IX)
Sõbrad on valmis sind aitama, kuid ainult teatud piirini. Läti piirini. Ole ettevaatlik musta maagia kasutamise osas. Miks just vees ujudes, sellest ei saa sa isegi aru. Ära unusta paberilehte lagunenud majast.

KAALUD (23.IX - 22.X)
Matemaatiliste ülesannete lahendamisel ei tohiks sisetunnet kunagi alahinnata, sest õiged on kõik lahenduskäigud, mis viivad õige lahendini. Tegelikult pöörad tähelepanu ainult ühele tähtsale suhtele.

SKORPION (23.X - 21.XI)
Ignoreerid kedagi, kes tegelikult väga meeldib. Ära tee nii. Samas võiksid jätkata jalgrattasõitu ka ekstreemsetes oludes. See tuleb ainult kasuks. Keha ja vaimu tasakaal on tähtis.

AMBUR (22.XI - 21.XII)
Sea tööd järjekorda! Muidu siga ei tea, mida ta järgmisena tegema peab. Pole paremat kaitset kui üle pea tõmmatud tekk. Sest et sinu silmad on kui võõra, kuigi ilusa linna tuled.

KALJUKITS (22.XII - 19.I)
Ta liigub kiiresti. Ta liigub ka pimedas ja vihmas. Isegi ilus ilm ei takista teda. Ta on sunnitud liikuma, kuni kauni neiu armastus ta kohustusest vabastab. Ärge unustage unistamist!

VEEVALAJA (20.I - 18.II)
Arvesse lähevad 5 suurima punktiarvuga teoreetilist ja üks eksperimentaalülesanne. Teda pole kodus. Aitäh. Kes? Palun proovige uuesti, kes iganes te olite. Kuu märksõnaks on bilateraalsümmeetria.

KALAD (19.II - 20.III)
Naudid aega ebameeldivas seltskonnas. Elu on ilus. Kaks l-i esimeses sõnas annavad varjatud kõrvaltähenduse. Kirves oli niisama, nalja pärast. Kõigel, millel on algus, on algus.HOROSKOOP 20
Nädaline 20. 03. 2004 (Skriim nr. 20)

JÄÄR (21.III - 19.IV)
Tõmbasid piiri enda jaoks just õigesse kohta. Samas ei pruugi kaaslased aru saada, miks sa selle just sinna tõmbasid. Ja tapeet on nüüd muidugi ka rikutud.

SÕNN (20.IV - 20.V)
Kriisisituatsioonis on silmapilkne ükskõik mille tegemine etem kui parim võimalik tegutsemisviis väljamõelduna alles mitu tundi hiljem. Edu armuasjus!

KAKSIKUD (21.V - 20.VI)
Marsi sekstiil Uraaniga näitab seda, et astroloogia on üks pagana keeruline asi. Õnn seisneb võimaluses oma isu täis magada. Paulie, kas suudad?

VÄHK (21.VI - 22.VII)
Võid avastada, et ihaldad asju ja suhteid, mis sind seni täiesti külmaks on jätnud. Näiteks külmkapp. Keegi püüab sulle kõigest väest selgeks teha, et sinu isik pakub talle huvi. Ära luba oma isikul sulle kuuluvaid asju teistele pakkuda.

LÕVI (23.VII - 22.VIII)
Ära piitsuta ennast tagant, kui mingi asi ei liigu nii kiiresti edasi kui vaja. Sellest pole kasu, piitsuta hoopis seda asja, külmkapp või mis ta nüüd oligi. Jätad korra tegemata, jätad ka edaspidi.

NEITSI (23.VIII - 22.IX)
Sul tuleks tagataskust välja koukida veidi kannatlikkust. Kui sa seda muidugi teiste pükste taskusse unustanud pole. Ja kaose keskpunktis ongi tegelikult kõige vaiksem.

KAALUD (23.IX - 22.X)
Dzhunglis ootama pead sa, kuni veereb kuus või kaheksa. Kord juba alustatud mängu ei tohi pooleli jätta! Ametlik loendus annab huntide arvuks 170, kuid seire andmeil on neid poole vähem.

SKORPION (23.X - 21.XI)
Sind just ootan ma ja loodan, et sul öelda, mida tunneb hing. Sind just ootan ma, võin öelda: ainult sulle kuulub süda ja mu hing. Ning Angelina teeb Tomasale kingituse, mistõttu Tomasat hakatakse varguses kahtlustama.

AMBUR (22.XI - 21.XII)
Sa ei pea õigustama oma ütlemisi ega käike. Las ütlemised ja käigud seisavad ise enda eest, nad on juba piisavalt vanad. Ja muide, tammed istutas Päts ise. Aga planeeritud koolimaja jäigi ehitamata.

KALJUKITS (22.XII - 19.I)
Mida lähemal on |r| arvule üks, seda tugevam on seos (korrelatsioon) tunnuste vahel ja seda paremini kirjeldab regressioonimudel y = a + bx seda seost. Seega oli sinu hüpotees vale. Siiski oled osav mõnes muus valdkonnas.

VEEVALAJA (20.I - 18.II)
Oleks parem, kui sa julguse kokku võtaksid ja otserünnakule asuksid. Sõbrad, kes oskavad õigel ajal toeks olla, on tõeliseks õnnistuseks. Jalgratas ei seisaks ju ilma toeta püsti.

KALAD (19.II - 20.III)
Romantika tungib su ellu uksest JA aknast. Seega tuleb kasutada korrutamislauset. Kui ta tungiks sisse uksest VÕI aknast, tuleks appi võtta liitmislause. Mõlemal juhul tähistatakse tõenäosust tähega P.HOROSKOOP 21
Nädaline 24. 04. 2004 (Skriim nr. 21)

JÄÄR (21.III - 19.IV)
Kolmanda maja juurest keera vasakule, siis sõida otse kuni märgini. Edasi on juba lihtne. Kui seda nõuannet meeles pead, läheb kuu igati korda.

SÕNN (20.IV - 20.V)
Sinu teele võib sattuda auk. Ilmselt on see tekkinud lumesulavee uuristavast toimest. Kui suudad enda üle naerda, oled kogu maailma enda poole võitnud. Hahahaa.

KAKSIKUD (21.V - 20.VI)
Ära narri mehe habet, narri parem mütsi. Üha rohkem saab selgeks, et füüsika eksami valimine ei olnud ilmselt kõige targem otsus. Uurimise toimumine iseenesest muudab uuritavat.

VÄHK (21.VI - 22.VII)
Kui oled harjunud suurte kiirustega, võib sunnitult normaalkiirusel liikumine tunduda tõelise piinana. Aga selline see elu juba on, sest vastav teenindusasutus avatakse alles 5. mail.

LÕVI (23.VII - 22.VIII)
Tolko tõ snaesh ja otshen hatshu tebja. Ja ved teper... Nitshja, nitshja, nitshja... On skazal "Ja ustal." I evo ne vernut. Tõ tsitaesh do sta. Tõ metstaesh usnut. Ja soshla s uma i ja nikamu ne skazu shto ja robota ljublju.

NEITSI (23.VIII - 22.IX)
Vahest võib millestki põhilise eemaldamisega saada midagi hoopis huvitavamat. Nokata nokkmüts on näiteks üsna tore asjandus. Maikuus sobib pähe panemiseks päkapikumüts või suuremat sorti kinnas. Niipalju siis mütsimoest.

KAALUD (23.IX - 22.X)
Kui kerkib üles küsimus, milleks korvpall pakiraamil, siis vastuseks võib öelda, et parem korvpall pakiraamil kui seistes oma maitse kaotanud limonaad. Õnnestunud portree toob ikka järglasi.

SKORPION (23.X - 21.XI)
Parim viis vestluskaaslasele viisakalt märku anda, et tema jutt teid ei huvita, on teda poolelt sõnalt katkestades öelda: "Vabandust, kas te ütlesite midagi?"

AMBUR (22.XI - 21.XII)
451 kraadi Fahrenheiti on temperatuur, mille juures paber süttib ja põleb. Ükskõik kui palju sul midagi on, ikka tahaks rohkem. Muredega on samamoodi. Ja muide, Kelvin kirjutatakse kraadimärgita.

KALJUKITS (22.XII - 19.I)
Kui normaalvektoritevaheline nurk on teravnurk, siis tasanditevaheline nurk on võrdne normaalvektoritevahelise nurgaga. Õnneks saab Miguel õmblejana tööd.

VEEVALAJA (20.I - 18.II)
Kui sul tuleb alla neelata mõru pill, siis tee seda võimalikult kiiresti. Kui see pill muidugi akordion ei juhtu olema. Sagedasem naeratamine tuleb kasuks :)

KALAD (19.II - 20.III)
Põletad nii oma kaloreid kui energiat. Ole ettevaatlik ja jälgi, et lõke liiga suureks ei paisuks, muidu paned kogu ümbruskonna põlema. Ning nüüd on kätte jõudnud sobiv aeg suusad kolikambrist välja otsida.HOROSKOOP 22
Nädaline 22. 05. 2004 (Skriim nr. 22)

JÄÄR (21.III - 19.IV)
Kui arvad, et võid omadega rappa minna, siis pane igaks juhuks kummikud jalga, sest botased saavad rabas märjaks. Ja rästikud on ka liikvel.

SÕNN (20.IV - 20.V)
igasugustest kiuksudest ja ragisemistest oma jalgratta juures saad lahti, kui paned rattale plekkämbri järgi lohisema. See summutab igasuguse müra.

KAKSIKUD (21.V - 20.VI)
Hinnatõusu juures on hea see, et tema peale võib alati kindel olla - ta ei jää kunagi tulemata. Ning mida rohkem jooksed, seda rohkem botas kulub.

VÄHK (21.VI- 22.VII)
Pärast seda, kui oled tassinud 50 ämbritäit vett, on tunne, nagu oleksid tassinud 50 ämbritäit vett. Oled isegi sellest tõsiselt jahmunud, aga nii see on.

LÕVI (23.VII - 22.VIII)
Alatistest kordaminekutest võib võrsuda ettevaatamatus. Fakt, et kõik eelnevad katsed õnnestusid, ei tähenda, et seda teeb ka järgmine. Kõik WC ja kõik on hukas.

NEITSI (23.VIII - 22.IX)
Võid tunda külgetõmmet kas endast vanema või noorema isiku poole. Samuti ka endavanuse isiku poole. Või siis hoopis mitte mingisugust külgetõmmet tunda.

KAALUD (23.IX - 22.X)
Kodu on seljataga ja maailm ees. On palju radu veel. Läbi varju öö piirile, kuni tähed kõik on samad. Udu ja vari, pilv ja häbi. Kõik hääbub, kõik... hääbub.

SKORPION (23.X - 21.XI)
Elu ilma armastuseta on kui aasta ilma suveta. Sümmeetria esimene tunnus võimaldab eristada muutuvast maailmast teatud pidepunktid, mille alusel tekib korrastatus.

AMBUR (22.XI - 21.XII)
Kõigist kaotatud päevist kaotatuim on see, mil pole naerdud. Stephanie ei ilmu kirikusse laulatusele ja selgub, et ta on ära jooksnud.

KALJUKITS (22.XII - 19.I)
Vaikne iseendaga olemine aitab vaimul taastuda. Õige armastus pole suuteline kõnelema, sest tõeline tunne avaldub pigem teos kui sõnas.

VEEVALAJA (20.I - 18.II)
Tahad astuda kellegi teise jälgedes ning tunda, mida tema tunneb. Ära end ainult liiga suuri samme tehes ära venita. Ou-ou, ei kakle siin!

KALAD (19.II - 20.III)
Võiksid tänada tublit onu teehöövlionu, kes oma tublit teehöövlionutööd tehes terve tee selle tarbeks üles künnab, et sina seal sõita ei saaks.HOROSKOOP 23

JÄÄR (21.III - 19.IV)
Vajad mõtete kogumiseks aega, kuid seda ei anta. Nii ongi sinu kogus ainult viis mõtet. Samas on see alustuseks täiesti piisav. Ja 48 km/h ei ole kaugeltki küllaldane kiirus. Aga areng toimub.

SÕNN (20.IV - 20.V)
Kui hilined liiga tihti, võid ootajaid vihastada. Näiteks bussipeatuses tuleks kohal olla vähemalt viis minutit varem. Ning huumorimeele olen ma pärinud oma lastelt.

KAKSIKUD (21.V - 20.VI)
See, et sul on kitsehabe, ei tähenda, et sa oled hipi. Ära kuula teisi, jää endale kindlaks. Paljudele just kitsehabemega naised meeldivadki. Bohri aatom pole boori aatom, vaid hoopis vesiniku aatom.

VÄHK (21.VI - 22.VII)
Trenn on küll hea, kuid loomulik juuksevärv siiski parem. Sublimatsioon on faasisiire, kus aine läheb tahkest faasist gaasilisse. Vastandiks on härmatumine. Kas ükskõik-mis-aeg saabub kunagi?

LÕVI (23.VII - 22.VIII)
Nii ta nurgas seisab, tehtud on ta töö. Tema kaaslasteks vaid on hele päev ja pime öö. Ta nurgas seistes oli tihti hirmul. Tast kunagi jääda võivad ainult killud.

NEITSI (23.VIII - 22.IX)
Looduse saastamisega võib kaasneda saladuste avalikuks tulek. Mõtle selle peale, kui järgmine kord fossiili tunnis oled. Aga härra Tünnimees hoiab asjadel silma peal. Kala valvab ka. Oma kuudis.

KAALUD (23.IX - 22.X)
Püsimagneti poolitamisel ei ole tulemuseks mitte kaks lahutatud magnetpoolust, vaid kaks uut püsimagnetit, millel kummalgi oma põhja- ja lõunapoolus. Uus firma Mees Alustab Rootsi Tumbadesse Investeerimist teab seda.

SKORPION (23.X - 21.XI)
Ära unusta, et illusioonid on just need, mis aitavad reaalsust taluda. Doktor Luzil ja Tomasal on käed tööd täis. Jalad õnneks puhkavad. Kaabriel lubab Tomasale, et annab talle lubaduse.

AMBUR (22.XI - 21.XII)
Elu on mäng ja mäng on elu, ära võta kõike liiga tõsiselt. Kui su pingutused jooksevad lihtsalt liiva, siis on ju kõik korras. Keeruline oleks olukord siis, kui pingutused raskelt liiva jookseksid.

KALJUKITS (22.XII - 19.I)
Var_ja_tud tun_ded võivad päeva_val_gele tul_l_a. P_ole v_aja häbe_neda, et oled ini_men_e, mitt_e ro_bot. Va_ban_dust, bus_sis pole jus_t kõi_ge p_a_rem kirjut_a_d_a.

VEEVALAJA (20.I - 18.II)
Tshernobõli katastroof sai võimalikuks ainult seetõttu, et grupp uurijaid, kes ei kuulunud jaama personali hulka, lülitas vastutustundetult kõik turvasüsteemid välja.

KALAD (19.II - 20.III)
Kuigi sulle võib tunduda, et see tunne ainult tundub olevat õige, see siiski lihtsalt tundub sulle nii. Reaalsuse ja tegelikkuse vaheline piir hakkab kaduma.HOROSKOOP 24: LÕPPMÄNG

JÄÄR (21.III - 19.IV)
Suve moto on käia ebatavalistes riietes. Vana vaenukirvest üles kaevata pole mõtet. See on nagunii niiskusest roostetama läinud. I cannot live without my life.

SÕNN (20.IV - 20.V)
Kui keegi ikka tahab su teele munakive veeretada, siis seda ta ka teeb. See ei tohiks sind kõigutada, sest oled endale alati isiklikku munakiviteed igatsenud. Huumor aitab alati.

KAKSIKUD (21.V - 20.VI)
Sisalikule meeldib süüa elavaid mesilasi. Aitamine õilistab, kuid abipalve täitmata jätmine võib abipalujale kasulikum olla, sest õpetab iseseisvalt toime tulema. Karm elu nõuab karme otsuseid.

VÄHK (21.VI - 22.VII)
Ole valmis ükskõik milleks. Kunagi ei tea ju, mis juhtuda võib. Mahamurdunud sabaga sisalik kaotab igaveseks ujumisvõime. Elu on armastus.

LÕVI (23.VII - 22.VIII)
Lükka kõik tähtsad asjad homsele. Kui niimoodi edasi talitad, võid terve elu mureta olla. Hobusesaba siilisoenguga sümbioosis tuletab meelde, et siil pole varudekoguja loom.

NEITSI (23.VIII - 22.IX)
Laagrisse võtan: magamiskott, padi, pesemisasjad, meigiasjad (kott), hästi lahedad riided, hari, patsikummid, klambrid, krõpsu või kommi. Siis un hästi ia olla.

KAALUD (23.IX - 22.X)
Keegi oli täiesti korraliku katkise supipoti prügimäele visanud. Ja lehmad on ka täitsa hukas, isegi kala ei saa oma kuudis rahulikult magada. Dan, ae, kohv lahtub ära!

SKORPION (23.X - 21.XI)
Päeva märksõnadeks on sublimatsioon, jalgratas ja danliis. Ammu on kadunud unenäost, ununud pikka lapsepõlve veepiiril kiikunud päike...

AMBUR (22.XI - 21.XII)
Rott suudab oma suguvenna tappa eemalt, teda puutumata (ta võib liigikaaslase närvivapustuseni viia). Innustud ja vaimustud kõigest, mis su teele satub.

KALJUKITS (22.XII - 19.I)
Poest vaja tuua: suur hapukoor, mütsiga kurgid ja kui on doktori vorsti, siis terve latt. Puust latt, muidugi. Selline vaheldus kuluks tihemini ära.

VEEVALAJA (20.I - 18.II)
Kui keegi küsib sult, kas sul on veel küpsiseid, siis vasta: "Kolm on, kuid seegi viimane!" Vihmaussid armastavad väga praetud liha (kui seda neile pakkuda).

KALAD (19.II - 20.III)
Kõrge Sierra küljel sündinud jõgi viis oma võimsad vood lõpuks lahtede lahte, jäi sinna vangi, Kuldvärava taha, kus ta igavesti ihaleb sinist avarust, ihaleb seda ja raevutseb, raevutseb ja ihkab - tõuseb ja mõõnab, igavesti... ja asjata.HOROSKOOP. APRILL 2011.
Pilkaja Nr. 1

KALJUKITS (20.I - 16.II)
Planetaarne muster nõuab sinult head välimust ja kõrget haritust. Teisel tasandil on sul suurepärane fantaasia ja võime näha asjade varjatud tagapalgeid.

VEEVALAJA (16.II - 11.III)
Kosmiline kindamuster aitab eraldada junnid julkadest. Olematuks tehtut ei saa enam olevaks teha. Seetõttu oled tavalisest pisut oikumeenilisem ja transfluksilisem.

KALAD (11.III - 18.IV)
Pinges Ignatio asend Marias võib sind muuta ülemäära erutuvaks ja plahvatuslikuks. Ära kunagi naera kellegi unistuste üle - naera parem mehe mütsi.


JÄÄR (18.IV - 13.V)
Alates kella kuuest 17nda hommikul sama päeva ennelõunani oled eriti vastuvõtlik kesklaineraadiojaamadele. Kipud lausa keset tänavat läbi asfaldi vajuma. George üritab matta oma toidu maa sisse, nagu oravad seda teevad.


SÕNN (13.V - 21.VI)
Ajahetk võimendab propagandistlikke momente ruupori kasutamise vajaduseta. Meie peame Lendavat Spagetikoletist üle kõigi asjade kartma, armastama ja Tema peale lootma. Sest tema on meid loonud oma nuudeljätkega ja tema jalgratas on meie prohvet.


KAKSIKUD (21.VI - 20.VII)
Sobiv aeg kõigeks. Mitte olemus, vaid seltskonnaajakirjandus teevad meist need, kes me oleme. Oled heas vormis ning harjad seda. Võid tänaval kohata üht päris reguleeritavat kruvi.


VÄHK (20.VII - 10.VIII)
Marguse ja Tiina kvadraat võib su nunnumeetri põhja viia. Miski pole võimatu inimesele, kes ei pea seda ise tegema. Praegu on lihtsate ja keeruliste asjade aeg!


LÕVI (10.VIII - 16.IX)
Töises sfääris on nüüd hea võimalus sooritada häälemurre. Parem täita oma kohust ebatäiuslikult kui täita täiuslikult teise inimese kohust. Tõnu kavatsused võivad olla tõsised.


NEITSI (16.IX - 30.X)
Kuu märksõnadeks on lendorav ja kuullaager. Pole pimedamat inimest kui need, kes ei näe. Miski ei kasvata inimest nii kui teadmine, et keegi teda armastab. Merlel saab kohupiim otsa.


KAALUD (30.X - 23.XI)
Endast targemate usaldamine ei ole kunagi hea mõte. Samas tundub su tagumik tavalisest avaram olevat. Või noh, vähemalt keskmine.


SKORPION (23.XI - 29.XI)
Mida etem, seda parem. Romualdo lubab lahkuda, kui on Angelina mära terveks ravinud. Isabella kukub vastu külmkapi ust ja murrab küüne. Antonio vaatab mõtlikult aknast välja, samas kui Murka rahutult oma toidukorda ootab.

MAOKANDJA (29.XI – 17.XII)
Oled vastuvõtlikum naiselike vormide suhtes, tajudes ka neid peeneid nüansse, mida sa ehk tavaliselt ei märka. Tegelikult on see vajalik vaid minipillide puhul. Nende usaldusväärsus rasestumise vältimisel sõltub tõepoolest tunnitäpsusega manustamisest.


AMBUR (17.XII - 20.I)
Millist parooli soovid kasutada - kas peibutuspart või myk? Otsid tähendusi ka sealt, kus neid ei pruugi üldse olla - näiteks horoskoobist.


Üles

HOROSKOOP. MAI 2011.
Pilkaja Nr. 2

KALJUKITS (20.I - 16.II)
Keegi tuttav võib sind millegagi üllatada. Või ka mitte üllatada. Samuti võib üllatajaks olla keegi võõras. Või mitteüllatajaks. Vaja oleks olla pisut sinusoidsem ja triangulaarsem. Oktagramm lubab kirglikku õhtut.

VEEVALAJA (16.II - 11.III)
Kuu sobib hästi oma elektrilise potentsiaali aktiivseks rakendamiseks. Stereopsise kasutamine on siiski sünnipäraselt väljakujunenud ning seotud kolmepoolilise binokulaarneuronite hüpoteesiga.

KALAD (11.III - 18.IV)
Krokodill on Kapakummutajas. Võimalik, et oled millegagi tähelepanu keskpunktis. Või kui ei olegi, siis ei olegi. Mida kättesaamatum inimene, seda raskem on teda kätte saada. Kevad toob uue Tuuli.


JÄÄR (18.IV - 13.V)
Evangeliina kahtlustab, et Grigori ja Vanessa on üks ja sama inimene. Indrek läheb Joosepile vanglasse teatama, et päike tõuseb ka järgmisel hommikul. Romero paneb kardinad ette. Algab dramaatiline võidujooks kilpkonnaga. Kuid Tomasal on teised plaanid.


SÕNN (13.V - 21.VI)
Planeetide seis muudab sind pimedas helendavaks. Kui ateism on religioon, siis on markide mittekogumine hobi. Su eneseuhkus on suur, kuid pole viisakas seda avalikus kohas demonstreerida.


KAKSIKUD (21.VI - 20.VII)
Hetkevõnked annavad sulle suurepärase koogivormi. Meeldib see või mitte, liblikas peab läbima röövikustaadiumi, enne kui saab lendu tõusta. Paljud võltsingud tunduvad kahtlaselt võltsid. Usalda rohkem oma nõunikke.


VÄHK (20.VII - 10.VIII)
Eelarvevõimaluste vabanemise korral õpid rohkem mängulist suhtumist. Kui loome roboti meid armastama, kas suudame teda ka vastu armastada? Võnked on sulnid ja rütmilised.


LÕVI (10.VIII - 16.IX)
Küsimus on alati soov tunnetada. Ajahetk soosib ka rinnakaid meenutusi minevikust. Varasemad algoritmid jälgivad tavaliselt üht silma ja objekti vahelist kiirt ning kontrollivad, kas see ulatub kusagilt objekti pinna taha.


NEITSI (16.IX - 30.X)
Kui keegi puudutab su tundlikku kohta, ära tee ennatlikke liigutusi. Mai on aasta tegusaim päev. Poeesia ja üksinduse nautimine pakuvad palju Ingele. Vastupandamatu võõras tungib sügavale sinu enesesisenduse sektorisse.


KAALUD (30.X - 23.XI)
Veroonika ja Hulio poolkvadraat võib ligi meelitada kellegi, kes sulle juustulaadset toodet serveerib. Iga põlvkond peab end eelnevast põlvkonnast intelligentsemaks ja järgmisest põlvkonnast targemaks.


SKORPION (23.XI - 29.XI)
Ära unusta ruumist lahkudes tulesid kustutada. Need on tõelised mehed, kes tunnistavad avalikult seda, mis neile meeldib. Sul on hetkel oskus näha oma partnerit uue nurga alt – põrandalt seeliku alla piiludes.

MAOKANDJA (29.XI – 17.XII)
Kosmogramm võib provotseerida olukorra, kus sa käitud nagu korduvkirjutatav plaat. Peame olema väga ettevaatlikud sellega, keda oma ellu lubame, sest mõned keelduvad lahkumast.


AMBUR (17.XII - 20.I)
Planetaarne muster nõuab sinult keksukummi ja juuksenõela. Samas ole ettevaatlik, sest võid hakata uskuma asjadesse, mille tõesus on vaid sinu suurepärase ettekujutuse vili. Näiteks horoskoopidesse.


Üles

HOROSKOOP. JUUNI 2011.
Pilkaja Nr. 3

KALJUKITS (20.I - 16.II)
Sul on kindlasti absoluutselt kõiges õigus, paljudes asjades aga siiski mitte. Kellegi sõnad vajaksid ehk täpsemat läbiklohmimist. Mine parem klubisse, tee vallatuid küpsiseid.

VEEVALAJA (16.II - 11.III)
Planetaarse oikumenisatsiooni tõttu tunned vastumeelsust sulle vastumeelsete asjade suhtes. Saaki neelav boamadu ei saa neelamise ajal hingata. Hea aeg halvemat oodata.

KALAD (11.III - 18.IV)
Tehke ainult seda tööd, mis on teile ülesandeks antud, mille kohta olete saanud tööjuhatajalt tööohutusalase juhendamise ja mille ohutuid töövõtteid te hästi tunnete. Mykilt võib kõike oodata, isegi last.


JÄÄR (18.IV - 13.V)
Suhkur, hüdrogeenitud taimne rasv, täispiimapulber, emulgaator, vanilliin. Hoida kuivas ja jahedas. Võib sisaldada vähesel määral asbesti. Haid ei maga kunagi.


SÕNN (13.V - 21.VI)
Kui kellelgi sinu tuttavatest või sõpradest on suuremad rinnad kui sul, ei tähenda see tingimata seda, et sa temast kehvem oleksid. Sa pole tegelikult kusagil olnud, kui pole koju tagasi tulnud.

KAKSIKUD (21.VI - 20.VII)
Õige moment selleks, et viia kokku Tiina ja Tõnu. Kahele jänesele korraga istumine lõpeb märjale metsaalusele kukkumisega! Tugev olemine on nagu daam olemine. Kui peate seda ütlema, siis te tegelikult ei ole seda.


VÄHK (20.VII - 10.VIII)
Täiesti võimalik, et saad hakkama mingi asjaga. Kui satud laisklemishoogu, võid endale liigse puhkamisega liiga teha. Puhka sellest veidi, võta aeg maha. Tegelikult ei tõmba mehi mitte ilu, vaid hoopis loomulikkus.


LÕVI (10.VIII - 16.IX)
Kosmogrammofon mängib kulunud viit. Ole valvas, sest sinu köögitüdruk võib autojuhiga aednikku petta. Vasem nibu võib olla tavalisest tundlikum. Iga kord ongi igavesti.

NEITSI (16.IX - 30.X)
Lõikad kahju keerulistest olukordadest, mis teisi aga vaid ärritab ja närvi ajab. Maga kiiremini, eriti roolis olles! Mõnikord on hetkeks päikesesse vaatamine väärt kogu ülejäänud eluks pimedaks jäämist.


KAALUD (30.X - 23.XI)
Esmaspäev on hea kuu. Jeronimo palub Julial põrgu kerida. Regina on üllatunud, et Margus on Miina otsustamatuse tõttu meeleheitel ning nõuab, et ta lõpuks valiku teeks ja vannuks, et tema ei tapnud Rafaeli.


SKORPION (23.XI - 29.XI)
Suudad inimesi võluda ainuüksi oma pepuga, ilma et peaksid selleks eriti palju pingutama. Tehniline perfektsus on loomingu suurim vaenlane.

MAOKANDJA (29.XI – 17.XII)
Sind jäetakse alati parematest paladest ilma, kuna kukkusid väiksena võlujoogikatlasse. Söekummi ja Täringu koemarinaad aitavad tagant võtta midagi vaimu ja mõistust turgutavat.


AMBUR (17.XII - 20.I)
Suhted teiste inimestega kipuvad olema tihked. Pidu on sinu sees. Homne elu on liiga hilja. Ela täna. Ettevaatust – koidikuga võib kaasneda päikesetõus!

Üles

HOROSKOOP. JUULI 2011.
Pilkaja Nr. 4

KALJUKITS (20.I - 16.II)
Sul tekib tahtmine prohvetit mängida ja oma tõde kõigile kuulutada. Jäta see ikka horoskoobikoostajatele. Alvaro võib ettearvamatult käituda. Hetke planeetide seis võib olla seotud teatavate asjadega.

VEEVALAJA (16.II - 11.III)
Päikese sekstiil Pluutoga toob esile sinu helesinised silmad. Kui keegi, keda sa väga armastad, sind petab, ei ole sa enam kunagi endine. Ära ilmaski narrita elusat lohet. Lüürika on tihti olulisem kui.

KALAD (11.III - 18.IV)
Johhelmiine üritab poriste kummikutega Migueli voodisse pugeda. Maria pääseb salakäigu kaudu välikemmergusse. Ootamatult ilmub välja Rodrigueze kaksikvenna vennaõe poolõde. Tom muretseb, kui näeb, et Lucindat koheldakse.

JÄÄR (18.IV - 13.V)
Lehtvedru opositsioon Kruusiparandajaga mõjub sulle kui kaksteisttahktäring korvpallile. Mitte ükski vihmapiisk ei pea end uputuse eest vastutavaks. Mida rohkem ringi liigud, seda vähem liigud ruutu. Õige olnuks sukkpüksid, mitte zukapüksid.

SÕNN (13.V - 21.VI)
Hetkel on väga vajalik. Parimates suhetes on armastus teineteise vastu suurem kui vajadus teineteise järele. Võid haakuda nagu lauajalg mõne inimese külge – mitte soovist teda allutada, vaid puhtast uudishimust.

KAKSIKUD (21.VI - 20.VII)
Me oleme kõik võhikud, ainult erinevates valdkondades. Samas hoidu liiga radikuliitsetest sammudest! Sõprus on armastuse puhtaim ja omakasupüüdmatuim vorm. Kohtud ehk kellegagi, kes annab sulle vägagi.

VÄHK (20.VII - 10.VIII)
Oled nagu harakas, kes välkuvate tuharate peale kohale lendab. Armasta ja väärtusta teda lihtsalt sellepärast, et ta olemas on, mitte seetõttu, et ta midagi hästi teeb. Sul on tunne, nagu oleksid mingi. Küll aga võib hetk tuua mõne huvitava.

LÕVI (10.VIII - 16.IX)
Parem 1 bait sekundis kui varblane katusel. Teadmatusest hullem on eksiarvamus informeeritusest. Töös ja eriti suhetes äripartneritega püüa olla. Samas võid ülemõtlemise korral. Tajudes ka neid. Lõppude lõpuks pole armastus muud kui ülim uudishimu.

NEITSI (16.IX - 30.X)
Kuhu küll kõik lilled jäid? Kuidas taltsutada lohet? Kuidas vahetada elektripirni? Kuidas saavutada vaidluses pealejäämine? Kas Veronica rinnad on ikka ehtsad? Võimalik, et just sellised muremõtted vallutavad sinu meeled.

KAALUD (30.X - 23.XI)
Milleks kraapida varandusi nagu vargad või jagada neid nagu sotsialistid, kui võid neid ignoreerida nagu targad? Teisel tasandil võib ette tulla hetki. Muutes suhtumist millessegi muudame ka selle mõju meile.

SKORPION (23.XI - 29.XI)
Oled ajaperioodil kiirem kui tõe eest põgenev kristlane. Paiguta numbrid ühest üheksani tühjadesse ruutudesse nii, et ükski number ei korduks horisontaal- ja vertikaalridades ega ka tumedama piirjoonega ümbritsetud üheksaruudulises alas.

MAOKANDJA (29.XI – 17.XII)
Hetke tähtede seis annab sulle sügava dekoltee ja võib kaasa tuua ka meeldivaid ootamatusi. Kuidas saab andestada sellele, kes ei kahetse? Sinus on hetkel võrdselt nii kiirust kui väledust. Tuleb tugevate sajuhoogudega sajuta ilm.

AMBUR (17.XII - 20.I)
Kordamine on tarkuse seksikas õde. Sa võid midagi teada saada, ning olgu see hea või halb, võib see sulle kasu tuua, aga võib ka mitte. Nägemine on ühtaegu hea ja ohtlik. Sinu saatus vajab edasist uurimist.

Üles

HOROSKOOP. AUGUST 2011.
Pilkaja Nr. 5

KALJUKITS (20.I - 16.II)
Lõputu hulk võimalusi võib tingida selle, et pähe ei tule ainsatki soovi. Maalimine on lihtsalt üks päevikupidamise vorme. Kui kellegi kallal näägutad, et ta midagi ära teeks, siis on suurem tõenäosus, et ta seda ei tee, kui juhul, kui sa tema kallal ei nääguta. Kuu märksõnadeks on plüüskaru ja analoogkang.

VEEVALAJA (16.II - 11.III)
Sinu jaoks on tähendusrikkad ja olulised sellised suhted, mis on sinu jaoks olulised ja tähendusrikkad. Üldistamisega on see asi, et selles on ka teatav iva tõtt sees. Naudi alati seda aega, kui ootad midagi äärmiselt tähtsat, sest niipea, kui see kätte jõuab, on see ka läbi.

KALAD (11.III - 18.IV)
Võnked toovad esile voodi taha kukkunud juuksekummi. Mõnikord leiab lugu endale jutustaja, mitte vastupidi. Tunned vajadust midagi suurt suhu võtta. Näiteks hamburgeri. Optimism laiendab sinu vaatevälja, aidates sul paremini võimalusi märgata. Karu on Talveunes.

JÄÄR (18.IV - 13.V)
Tagumik või siis rinnad võivad üles kerkida ülemäära rõhutatud vormis. Coral kardab, et Pablo jätab ta maha. Kelly majamüük tõuseb taas päevakorda. Naerata väikestele lastele alati vastu. Nendest mitte välja tegemine võib hävitada nende usu, et maailm on hea. Pipsu on Rannamajakas.

SÕNN (13.V - 21.VI)
Oled suuteline vaatama paljudele asjadele kulunud ja väsinud pilguga. Sellest hetkest peale, kui sa talle nime annad, on ta igavesti olemas olnud. See, keda elu on raskelt näkku löönud, ei hakka igale teretuttavale oma hinge lahti koorima. Õnnetoova talismani puhul ei või kunagi teada, kas see toob head või halba õnne.

KAKSIKUD (21.VI - 20.VII)
Vasak kõrv on sinu jaoks hetkel nõrk koht. Mõned kaupluseketid pesevad tähtaja ületanud kartulisalatist majoneesi ja koore välja, et seda saaks uuesti ja osaliselt uute koostisainetega edasi müüa. Arvutiprogramm teeb seda, mida te käsite tal teha, ja mitte seda, mida te tahate, et ta teeks.

VÄHK (20.VII - 10.VIII)
Kui inimene on õnnelik, siis elu mõte ja muud igavesed teemad huvitavad teda harva. Samuti ajad segamini era- ja isikliku elu. Õnneks on iga nooruspäevade õnnetus vaid värviline unenägu, mille me heidame kõrvale, kui oleme üles ärganud. Lõvi on Puuris.

LÕVI (10.VIII - 16.IX)
Umbertol õnnestub leida tõendeid, et Piret ei olegi Maria poeg. Jooseph jutustab Pandale oma tegeliku loo ja palub neiul see enda teada hoida. Ootamatult paugatab välisuks. Kadi laseb Redisel poest kohupiima tuua. Sama võib ülekantud tähenduses kehtida ka sinu armuelu kohta.

NEITSI (16.IX - 30.X)
Üritad lahtisi kingapaelu kokku siduda - ning see peaks ka õnnestuma. Metsolendit pole võimalik taltsutada, sa võid ainult tema seltsi jagada. Muretsemine on nagu kiiktool. See annab sulle tegevust, kuid ei vii kuhugi. Kerge on põlata seda, mida kätte ei saa. Veevalaja liigub Pumbamajja.

KAALUD (30.X - 23.XI)
Üksindustunne ei ole midagi muud kui puuduv lähedus iseendaga. Võiksid tunduvalt rohkem unistada ja küpsetada. Maailm on nii nagu alati. Me näeme seda lihtsalt teistmoodi. Kui hobune on plehku pannud, siis on hilja talliust lukku panna. Ambur väljub Märklaua mõjuväljast.

SKORPION (23.XI - 29.XI)
Suudad inimesi mõista kuuekümnelt sõnalt ja kaheksast pilgust. Kui sa ei taha, et sinu loomingut kopeeritaks, siis ära anna seda välja! Laulu keskel ei saa muuta vaid üht nooti. Kui sa teed ühe muudatuse, pead tegema ka teisi, kuni kogu laul on ümber tehtud. Kõik on kõigega seotud.

MAOKANDJA (29.XI – 17.XII)
Iga omand paistab kõige kallimana siis, kui oleme sunnitud sellest loobuma. Ja liikluses ära mängi kuldnokka! Ila võib panna külmkappi hapukurkide kõrvale. Hea juhi nipp on olla otsustav ja jätta mulje, nagu sa teaksid kõike. Pliiatsikarbi sekstiil Tassiga toob huvitavaid mõtteid.

AMBUR (17.XII - 20.I)
Kui käid ringi lahtiste kingapaeltega, võid komistada millegi sellise otsa, mida varem tähelegi ei pannud. Sadamas on laev kindlas kohas, kuid mitte selleks ei ehitata laevu. Saatus juhib seda, kes tahab; seda, kes ei taha, ta lohistab. Sinu saatus vajab edasist uurimist.

Üles

HOROSKOOP. SEPTEMBER 2011.
Pilkaja Nr. 6

KALJUKITS (20.I - 16.II)
Suured ja lihtsad esemed, eriti kõikvõimalikud mitteelektroonilised anumad, nagu plekkämbrid ja plastmasskausid, võivad tõrkuda või puruneda. Ära eelda, et teised tahavad sama, mis sina. Armastades ongi see, mida me usume, reaalsus.

VEEVALAJA (16.II - 11.III)
Vambola aitab Foamyl Toonaldile hapukurgitorti praadida. Jussendino nõgesekimbutab Tinuutot. Paronella näeb Johhy mängu läbi roosade prillide. Juhuuno teeb Iraasale selgeks, et ainus võimalus on maja maha müüa ja saadud raha maha juua.

KALAD (11.III - 18.IV)
Ole ettevaatlik olukordades, kus horoskoop käsib sul ettevaatlik olla. Sulle meeldib süveneda omaette olles ja katkematult latravad kolleegid ajavad sind närvi. Ka ei kannata saa eest kiirustamist. Kõige ebaloomulikum perverssus on igasugusest seksist hoidumine.

JÄÄR (18.IV - 13.V)
Võid langeda kellegi aluspesu ohvriks. Põgenemine irreaalsusesse ei lahenda indiviidi probleeme. Kui oled luuletaja, siis oled tõenäoliselt kunagi mõne luuletuse kirjutanud või teed seda ehk tulevikus. Kui last pidevalt ühes suunas lükata, tundub teine suund huvitavam.

SÕNN (13.V - 21.VI)
Heade poole valimine ei tee sinust veel kangelast. Surmalähedastes kogemustes kirjeldatav ere valgus tunneli lõpus ja inimkuju on tõenäoliselt mälestus omaenese sünnist. Geenius tunnustab teist geeniust tingimusteta.

KAKSIKUD (21.VI - 20.VII)
Kaks sikku on ikka kaks sikku. Erootika ühes või teises vormis võib sulle pinget pakkuda. Parim aeg kunstinäituse külastamiseks, väärterootika nautimiseks või erootilisele saarele reisimiseks. Ei ole miskit kurvemat kui klouni pisarad.

VÄHK (20.VII - 10.VIII)
Mida rohkem raha laenatakse, seda rohkem raha turule tuleb. Mida rohkem raha on turul, seda madalamaks muutub ühe rahaühiku väärtus. Mida madalam on rahaühiku väärtus, seda kõrgemaks tõusevad hinnad. Ära sa märgi.

LÕVI (10.VIII - 16.IX)
Tehnilised vidinad võivad üles ütelda. Samuti võib tekkida probleeme mitmesuguste tehniliste vidinatega. Ettevaatust, tehnilised vidinad võivad tõrkuda. Kuu liikumine Kastrulis võib tehnilised vidinad streikima panna. Teises plaanis võib tekkida probleeme tehniliste vidinatega.

NEITSI (16.IX - 30.X)
Tuled välja geniaalse äriplaaniga maksta seksi eest natuuras. Heal juhul suudad ehk oma mainet halvendada. Aga ainult siis, kui veab. Kõrged nõudmised inimesele, keda me tahame armastada, on suurimaid takistusi püsiva suhte loomiseks.


KAALUD (30.X - 23.XI)
Kosmogrammi istumised muudavad su kõikjal sümboleid leidvaks. Näed ka tavalises huumoriajakirjas sõnumit tuleviku tarbeks. Inimesed ostavad midagi, mis on kasulik, mugav või lõbus. Või siis midagi sellist, millega oma naabreid kadedaks teha.

SKORPION (23.XI - 29.XI)
On väga raske mõista kellegi käitumist, kes on sinust tunduvalt targem. Kuu märksõnadeks on korvpall, pintsel, akvarellitav grafiit, joonistatav välimus ja kogunev intress. Joe sõidab rongiga suvalisse peatusesse ja läheb seal maha.

MAOKANDJA (29.XI – 17.XII)
Paljud käivad terve elu kalal, teadmata, et tegelikult pole see kala, mille peal nad väljas on. Hea aeg võlgade sissenõudmiskirjade kirjutamiseks. Oskad praegu väga romantiliselt ja poeetiliselt ähvardada. Ka on oht langeda mingite ebamääraste illusioonide küüsi. Nagu horoskoop.


AMBUR (17.XII - 20.I)
Kui valid kaaslase mitte selle järgi, mis sulle endale meeldib, vaid selle järgi, mis sulle teiste arvates peaks meeldima ja omandad omadused, mis sul teiste arust peaks olema, jääb sinu individuaalsus välja arendamata. Sa oled siis üks "tavalistest", osake hallist massist.

Üles

HOROSKOOP. OKTOOBER 2011.
Pilkaja Nr. 7

KALJUKITS (20.I - 16.II)
Seekordne horoskoop tuleb eriline. Seoses pseudoteaduste masendavalt laia kõlapinnaga leian olevat tungivalt vajaliku heita veidi valgust horoskoopide sügavamale olemusele. Nimelt on hiljutine vastukaja minu siinsele pilahoroskoobile olnud äärmiselt üllatav.

VEEVALAJA (16.II - 11.III)
On selgunud, et mitmed minu spetsiifilised ennustused on tõeks osutunud hoolimata sellest, et need on täiesti suvalised ning arvestamata jäetakse isegi vastavus minu poolt kasutatavate kuupäevadega.

KALAD (11.III - 18.IV)
Lihtsalt väljendudes - horoskoop läheb täide hoolimata sellest, millise "tähtkuju" või millise kuu horoskoopi konkreetne isik enda kohta loeb. Saladus seisneb selles, et horoskoopide põhiolemus ongi anda sõnastusi, mis võivad käia iga suvalise isiku või ajahetke kohta.

JÄÄR (18.IV - 13.V)
Garanteeritud tulemus. Lisaks tuleb mängu mõiste "omandatud stereotüüp", ehk pikka aega end mingisse "tähtkujusse" kuuluvaks pidanuna hakatakse endile omistama selle "tähtkuju" väidetavaid iseloomuomadusi.

SÕNN (13.V - 21.VI)
Mõningane võimalik seos lähedaste sünnikuupäevadega inimeste vahel on oletatavasti tingitud aastaajalistest keskkonnatingimustest esimestel eluaastatel. Muu töö teeb ära tugev soovmõtlemine ja enesesisendus.

KAKSIKUD (21.VI - 20.VII)
Juhuslikud paikapidavused tähtsustatakse üle ja järjepidevad vasturääkivused jäetakse tähelepanuta. Seda, et konkreetse ennustuse seos kindla tähtkujuga (tähed isegi ei kombineeru tähtkujudeks - see on inimfantaasia ilming nagu pilvekujundid) on olematu, tõestab nende omavaheline vaba vahetatavus.

VÄHK (20.VII - 10.VIII)
See on ajalehehoroskoopide levinud praktika - ühed ja samad tekstid korduvad kuust kuusse, erinevate tähtkujude all. Veelgi enam - Maa pikaajaline nihkumine Päikese suhtes tähendab seda, et sodiaagimärgid ja tähtkujud ei lange enam ammu kokku.

LÕVI (10.VIII - 16.IX)
Vähi sodiaagimärgi all sündinu sünnihetkel asub Päike hoopis Kaksikute tähtkujus. Rääkimata sellest, et 29. novembrist 17. detsembrini on Päike Maalt vaadates Maokandja ehk Ophiuchuse tähtkuju taustal. Lisaks võib Päike mõnikord lühemat aega olla ka näiteks Vaala, Orioni või mõne muu tähtkuju piirkonnas.

NEITSI (16.IX - 30.X)
Ekliptika ehk Päikese näiv aastateekond taevas (mis juba iseenesest pärineb aegadest, mil Päike usuti ümber Maa tiirlevat) on jaotatud kaheteistkümneks võrdseks osaks ja neile on antud tuhandeid aastaid tagasi selles piirkonnas asunud tähtkujude nimetused.


KAALUD (30.X - 23.XI)
Tänapäeval ei oma sodiaagimärgid enam reaalsete tähtkujudega mingit seost ning nende kohta mõiste "tähtkujud" kasutamine on üdini vale. Sellest hoolimata leidub lademes lihtsameelseid, kes on valmis jätma oma töökoha lihtsalt sellepärast, et horoskoop "lubas" lähiajal suurt rahalist võitu.

SKORPION (23.XI - 29.XI)
Viitan praegu ühele päriselus toimunud sündmusele ning nagu arvata võib, mingit rahalist võitu antud isikule ei tulnud, tulid hoopis töötusest tingitud suured finantsraskused ja horoskoobi süüdistamine. Püha lihtsameelsus. Kui horoskoop ütleb, et pista pea ahju, kas siis peab nii tegema?

MAOKANDJA (29.XI – 17.XII)
Pole mingi saladus, et horoskoope tehaksegi nii, nagu mina neid siia ajakirja koostan - kombineerin "ametikaaslastelt" võetud eeskuju omaenda fantaasiaga (kuigi vahel väidetakse end jälgivat ka planeetide liikumist).


AMBUR (17.XII - 20.I)
Nagu näha on olnud, ei mõjuta minu poolt taotluslikult absurdsuseni viidud sisu absoluutselt horoskoobi paikapidavust. 15ndal omandad tulevase elu tarbeks hindamatu teadmuse.

Üles

Sven Pärn

Pealehele

PEALEHT | MINA | JOONISTUSED | MÕTTETERAD | ESSEED | LUULETUSED | t.A.T.u. | LOODUS
SEPAD | KANDID | UUED SEPAD | KARIKATUURID | HOROSKOOP | PAROODIAD | ANEKDOODID
STEREOPILDID | NES | RAAMATUD | SEKS | LINGID | KÜLALISTERAAMAT | LOGIRAAMAT